(צילום: ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
(צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
ירשים בבכורה בהרכב? דומביה (צילום: ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
ירשים בבכורה בהרכב? דומביה (צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

במכבי נתניה חוששים משאננות של השחקנים בעקבות ההתבטאויות האחרונות של שחקני בית"ר ירושלים בתקשורת על כך שלא הצליחו להתאמן בצורה מסודרת בשל התפרצות נגיף הקורונה במועדון. ריימונד אטפלד שוחח עם חניכיו וביקש מהם שלא לייחס לכך חשיבות לקראת המשחק הערב (חמישי, 20:15). "בכל פעם שחשבנו שאנחנו פייבוריטים קיבלנו בראש", אמרו בנתניה.

המאמן ההולנדי החליט על שלושה שינויים ביחס להרכב שפתח במשחק התיקו המאופס מול הפועל חיפה. בן אז'ובל יפנה את מקומו לאבובאקר דומביה שיערוך הופעת בכורה בהרכב, זלאטן שחוביץ' יחזור לעמדת המגן השמאלי על חשבונו של רותם קלר שדווקא הציג יכולת טובה בשני המשחקים האחרונים, ועידו וייר יחליף את כארם ג'אבר המורחק.

אם תנצח את בית"ר ירושלים והאקסית סלובודן דראפיץ' ושי ברדה, תעפיל מכבי נתניה למקום הרביעי בטבלה ותעשה צעד גדול לעבר הבטחת מקום בפלייאוף העליון. חן עזרא שעבר ניתוח בידו ייעדר, כמו גם לאמק בנדה, שצפוי לחזור לפעילות בעוד כשבוע וחצי.

הרכב משוער: דני עמוס; עידו וייר, קיליאן ואן דר קאפ, אלמוג כהן, זלאטן שחוביץ'; איילון ירושלמי, עמרי גנדלמן, אביב אברהם, גבי קניקובסקי; אבובאקר דומביה, קוון פרייטר.