(ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
עזרא, בועט הפנדלים החדש (ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
עזרא, בועט הפנדלים החדש (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

עזיבת יונס מלדה אולי הכניסה לא מעט כסף למכבי נתניה, אבל מבחינה מקצועית, שחרור מלך השערים של הקבוצה, זה שאחראי ל-30 אחוזים מכמות השערים שכבשה נתניה מתחילת העונה, וללא מחליף ראוי לפחות בשלב זה - יקשה עוד יותר על היהלומים לקראת המשחק בשבת נגד מכבי תל אביב.

גם ללא מלדה, כאב הראש של ריימונד אטפלד עלה אחרי שלאמק בנדה נפגע בקרסול, עמרי גנדלמן ספג מכה בברך ואביב אברהם דיווח על חולשה ולא נכח אתמול (רביעי) באימון. בקבוצה טענו כי לא מדובר בתסמינים של קורונה ובמועדון מקווים כי יוכל ליטול חלק באימון היום. אם הוא לא יוכל לשחק, יובל שדה יחליפו.

בקבוצה החליטו שחן עזרא יהיה בועט הפנדלים של הקבוצה אחרי עזיבת מלדה לגנט. אטפלד צפה בלא מעט שחקנים זרים, שאחד מהם יחליף את השחקן שעבר לבלגיה. אם אקינסולה אקיניימי, שיפתח מול מכבי ת"א, יעזוב בסופו של דבר ואז גם בלם חדש יגיע.

הבשורות הטובות הן חזרתו של אלמוג כהן, שסיים אימון מלא ראשון מאז הפציעה בשריר. בנתניה זוכרים היטב את המשחק בבלומפילד שהסתיים בתיקו 2:2 אחרי שדני עמוס עצר פנדל של יונתן כהן. העובדה כי אטפלד פוגש את חברו הטוב ביותר, פטריק ואן לוון, מאמן היריבה, לא מוסיפה למתח מיוחד באימונים והשחקנים טוענים כי לפחות כלפי חוץ הוא משדר עסקים כרגיל.