(אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
(אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5

דריכות גבוהה בהפועל כפר סבא לקראת המפגש הערב (חמישי, 19:00, ישיר ב-5LIVE) עם מ.ס אשדוד באצטדיון הי"א. הקבוצה של אלישע לוי חווה תקופה לא פשוטה, כשבששת המשחקים האחרונים רשמה מאזן שכולל ניצחון בודד וחמישה הפסדים, ואם לא די בכך, בכל ששת המשחקים האלה נכבש רק שער אחד ממצב נייח, וגם הוא מראשו של הבלם, טל מכלוף.

המאמן מנסה לשמור על מתח גבוה בקבוצה, כשלא תרגל הרכב לקראת המשחק. הוא הצליח לבלבל אפילו את שחקניו כשלא ברור באיזה מערך יפתח, ואמר להם: "אתם מסוגלים לשחק גם במערך של רביעיית הגנה וגם עם שלושה בלמים. אני רוצה שכולם כאן יהיו מוכנים לשחק. מחכה לנו משחק קשה".

ברמה המקצועית יחסר לוי הערב את עומר פדידה הפצוע, כשגם אביב סולומון לא כשיר במאת האחוזים אחרי שביומיים האחרונים לא הרגיש טוב. אם השחקן לא יהיה זמין למשחק, בן חיון יהיה זה שיחליף אותו בעמדת המגן השמאלי. מנגד, לסגל יחזרו טום שלח, שמתאושש מהפציעה בגיד האכילס, ואמאדו סוקונה, שחזר מעונש הרחקה של צבירת כרטיסים צהובים וצפוי לקבל את חולצת ההרכב.

אלישע לוי סיפר: "במשחק האחרון לא ניצלנו את ההזדמנות להשיג נקודות בבית. ובכלל, במשחקי הבית האחרונים אנחנו לא מצליחים לקדם את עצמנו. במשחק מול חדרה היינו פחות טובים בכל פרמטר, אבל אשדוד זה מפגש חדש". על היריבה אמר: "אשדוד קבוצה טובה. ננסה לעשות את הדברים יותר טוב ומקווה שהדברים ילכו לכיוון שלנו".

"אמרתי בכמה הזדמנויות ואני חוזר על זה, אנחנו ערוכים ויודעים שהמאבק יהיה ארוך. אנחנו מכוונים קודם כל לבדוק את עצמנו בהגנה ובהתקפה ולדאוג שדברים ישתפרו", הסביר לוי. "כשבאתי לקבוצה הבנתי שאני מגיע לאתגר מורכב. כולנו פה יחד בתוך זה ונאבקים יחד. הלכנו צעד קדימה ולאחרונה מעט אחורה. הציפייה שלי הייתה להוציא את הקבוצה מהמצב שלה, והמשימה הזו תימשך עד סיום העונה".

הרכב משוער: איתמר ישראלי; עומר דנינו, טל מכלוף, סודיק אטנדה, אביב סולומון (בן חיון); דומנטאס שימקוס, עומר לקאו, בן רייכרט; פלורנט חסאני, אמאדו סוקונה ולוואגה קיזיטו.