יעזוב את חיפה? זמיר (צילום: מאור אלקסלסי)
יעזוב את חיפה? זמיר (צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

הפועל חיפה עשויה לאבד את אחד השחקנים הטובים שלה בשנה וחצי האחרונות. נס זמיר שחתום על שער השוויון הנהדר נגד מכבי תל אביב בתוספת הזמן, הפך לשחקן חופשי ורשאי לנהל מו"מ עם קבוצות אחרות. נציגיו של השחקן הודו כי ההצעה שקיבלו מהפועל חיפה נמוכה מאוד, ישנם פערים גדולים והסיכויים שימשיך במועדון אינם גבוהים.

כבר בינואר זכה זמיר להתעניינות מצד מספר קבוצות בליגת העל, אך הפועל חיפה דרשה פיצוי. בקיץ כאמור הוא יעבור ללא תמורה. מאמן הפועל תל אביב, ניר קלינגר היה זה שהביא את נס זמיר להפועל חיפה ומעריך אותו מקצועית, כמו גם מאמן הפועל חדרה, שרון מימר שאימן אותו בעונה שעברה. עירוני ק"ש וקבוצות נוספות עוקבות אחר ההתפתחויות.

זמיר כבש העונה חמישה שערים ליגה ובסה"כ 8 בכל המסגרות, הוא הכובש המצטיין בשורות הפועל חיפה. בעונה שעברה הוא סיים ככובש המצטיין עם שישה שערים ונראה כי העונה הוא יכבוש יותר.

זמיר בן ה-29 נמצא בכושר הטוב בקריירה שלו. בתחילת הדרך שיחק ארבע שנים בספרד (חטאםה, אלבסטה וסראגוסה), לאחר מכן שב ארצה ושיחק במכבי פתח תקווה, בני יהודה, בית"ר ירושלים, הפועל ראשון לציון והפועל פתח תקווה. שכבר הגיע לליגה הלאומית ונראה שהקריירה תופסת תפנית שלילית, הוא הצליח לשוב לקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי.