מדרום לצפון? סבג
מדרום לצפון? סבג | צילום: ספורט 5

עירוני קרית שמונה מחפשת חיזוק רגע לפני סגירת חלון ההעברות ועשויה להעביר לשורותיה את נאור סבג. לאתר ערוץ הספורט נודע הערב (שני) כי נציגים במועדון הצפוני פנו להפועל באר שבע בעניינו של הקשר. איזי שרצקי ואלונה ברקת צפויים להיפגש במהלך יום שלישי כדי לדון בעסקת טרייד, במסגרתה יעבור סבג לצפון ויואל אבוחצירה יעשה את הדרך ההפוכה.

נאור סבג שותף העונה ל-952 דקות ליגה במדי הפועל באר שבע ורשם שער אחד ובישול אחד. עם הגעתו הצפויה של הקשר הפורטוגלי דויד סימאו, לא מן הנמנע כי סבג יאבד ממעמדו בסגל של יוסי אבוקסיס וירצה לעבור לקבוצה אחרת על מנת לצבור דקות משחק. למעשה, אם סימאו יעבור את הבדיקות הרפואיות בהצלחה, העסקה בין באר שבע לקרית שמונה צפויה להיסגר באופן מיידי.

מלבד דויד סימאו, בהפועל באר שבע מתלבטים לגבי החתמתו של הנבחן גבולי ארייבי. זאת, מאחר שלראשי המועדון נודע על פציעה שממנה סובל השחקן, ושבגללה לא שיחק בחמשת השבועות האחרונים. בבאר שבע החליטו שלא לקחת סיכון, ומעבר לצילומי הדמיה ובדיקות רפואיות מקיפות נוספות, ירצו לראות אותו גם בשטח: הוא ייאלץ לעלות למגרש עם כדור, ולהוכיח שאינו סובל מכאבים בבעיטות או תנועות חדות.