הלכו המענקים (ברני ארדוב)
הלכו המענקים (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

האכזבה במכבי נתניה מהעונה הסדירה גדלה עוד יותר בחודשים האחרונים, כאשר התוצאות במגרש פגעו במועדון גם במישור הכלכלי. על פי חוזי השחקנים והצוות המקצועי, עמידה ביעד - הגעה לפלייאוף העליון - הייתה מעניקה הכנסה נוספת של כמיליון שקלים, כשלא מעט מהשחקנים והמאמנים חתומים על בונוסים במקרה של סיום העונה במקומות 1-6.

השחקנים מצפים לשמוע בקרוב מהבעלים אייל סגל או מהמנכ"ל ניב גולדשטיין אם במועדון מתכוונים לכבד את החוזים שלהם לעונה הבאה, לאור הקיצוץ המאסיבי הצפוי בתקציב. כפי שפורסם אתמול בערוץ הספורט, 70 אחוזים מהשחקנים המחזיקים בחוזים לעונה הבאה - לא יסכימו לקצץ. הקפטן אלמוג כהן, שמחזיק בחוזה הגבוה מכולם, כבר הביע נכונות לבוא לקראת המועדון, כמו גם המאמנים שמחזיקים בחוזה לעונה נוספת.

למרות שנותרו שבעה משחקים עד תום העונה, היהלומים כבר החלו בהכנות לעונה הבאה. משה מולה, עמרי גנדלמן ורוי קורין יעלו לקבוצה הבוגרת ממחלקת הנוער. יובל שדה, שהושאל לרמת השרון אחרי שנרכש ממנה, עשוי להישאר בסגל גם הוא במקרה של קיצוץ.

מלבד אלמוג כהן, גם רועי קהת וגיא מלמד מחזיקים בחוזה לעונה הבאה. במקביל, בנתניה ינסו להשאיר את דני עמוס וחן עזרא. עדיין קיים סימן שאלה לגבי הסרבים לזאר צ'ירקוביץ' וזלאטן שחוביץ', בעוד ויקי כחלון, סתיו פיניש, פאטוס בצ'יראי ומוחמד זבידאת יחפשו קבוצה חדשה.