אופיר חיים. קוטל הענקיות? (אלן שיבר)
אופיר חיים. קוטל הענקיות? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
רייכרט למד את הלקח? (אלן שיבר)
רייכרט למד את הלקח? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

הפועל כפ"ס הצליחה כבר לנצח העונה, כנגד כל הסיכויים, את הקבוצות הגדולות כשלקחה ממכבי חיפה ובית"ר ירושלים שלוש נקודות בתחילת החודש. הערב (ראשון), כפ"ס תגיע לאצטדיון בנתניה, שם תתארח אצל הפועל ב"ש בשל עונש הרדיוס שנגזר על האדומים. חניכיו של אופיר חיים מקווים לחזור לנצח לאחר שני הפסדים רצופים.

מאמן הקבוצה מהשרון מאמין ביכולת שחקניו לנצח גם מול הקבוצה האיכותית של יוסי אבוקסיס. "כבר הוכחנו לעצמנו שאנחנו לא נופלים גם מהקבוצות הגדולות כשאנחנו מביאים את הלב והנשמה שלנו למגרש", אמר חיים לשחקנים באסיפה. גורם במועדון הוסיף: "הניצחון של ק"ש על מכבי נתניה טרף את הקלפים, נצטרך להיות במיטבנו כי אף אחד לא יעשה את העבודה עבורנו".

הירוקים שנמצאים במרחק של חמש נקודות מהמקום ממנו יורדים לליגה הלאומית יצטרכו להסתדר ללא החלוץ, קיזיטו שפצוע וסודיק אטנדה המורחק. עושה הרושם שהבלם, ג'ניה ברקמן יחזור למרכז ההגנה כשגם בן רייכרט ישוב לקישור לאחר שריצה עונש הרחקה מול אשדוד.

הרכב משוער: איתמר ישראלי; טום שלח, טל מכלוף, ג'ניה ברקמן, אביב סולומון; דן עזריה, גרשון קופי, אדריאן רוצ'ט (עומר פדידה), בן רייכרט; בובקאר טראורה, אמאדו סוקונה.