(ברני ארדוב)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
שחקני קריית שמונה, בעטו בדלי (ברני ארדוב)
שחקני קריית שמונה, בעטו בדלי (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

עירוני קריית שמונה פספסה אתמול (ראשון) הזדמנות להגדיל את הפער מהקו האדום לשבע נקודות. במקום, ההפסד לסקציה נס ציונה (1:0) צמצם את הפער לנקודה אחת בלבד. הקבוצה של קובי רפואה רשמה מחצית ראשונה מצוינת, אך אחמד עאבד ומוחמד שכר לא הצליחו להכניע את עומרי גלזר, שרשם תצוגה אדירה בין הקורות.

רפואה מתמודד בתקופה האחרונה עם דלילות בחלק הקדמי והכניס את איסמעיל ריאן במחצית השנייה, אך זה לא עזר. לרשימת הפצועים הצטרף הבלם הברזילאי, מרכוס דיניז, שנטש את המגרש. כמו כן, ראדו גינסארי עלה לשחק עם זריקה בכף רגלו ולא סיים 90 דקות.

המאמן המאוכזב אמר בסיום: "זה אחד המשחקים המאכזבים בקריירת האימון שלי. היינו צריכים לסיים את המשחק כבר במחצית הראשונה. בעטנו בדלי".

דבריו של הקפטן, עידן נחמיאס, היו דומים: "זה הפסד כואב מאוד, היינו יכולים לפתוח פער. עכשיו הפער הוא מינימלי ונצטרך להילחם עד הסוף. הרגשתי שהיינו שווים לפחות שני גולים. יצרנו הזדמנויות, הייתה חסרה רגל מסיימת ונתקלנו ביכולת טובה של גלזר".

כאמור, הההפסד הזה סיבך את ק"ש: "אתה רק מחפש לברוח מהתחתית", הוסיף נחמיאס. "ניצחנו את נתניה, פתחנו טוב נגד נס ציונה, לא כבשנו, ספגנו ממצב נייח ואחרי זה רדפנו. לא תמיד הדברים הולכים לטובתך. אני מאמין בקבוצה, אבל זה לא מצב אידיאלי. אני לא איחלתי למצב הזה, אבל ק"ש היא קבוצה טובה ותישאר בליגה".