(צילום: קרני)
(צילום: קרני) | צילום: ספורט 5
ערב קשה למאמן. (סוכנות ג'יני)
ערב קשה למאמן. (סוכנות ג'יני) | צילום: ספורט 5

לא רגוע בעירוני קריית שמונה. אחרי ההפסד הערב (שלישי) 2:1 להפועל חיפה, ושתי החלטות שיפוט שנויות במחלוקת, בהן הקבוצה מהצפון חשה כי קופחה והגיע לה שני בעיטות פנדל. קובי רפואה השתולל בטענה שמקפחים את קבוצתו פעם אחר פעם. גם הבעלים של הקבוצה, איזי שרצקי אמר את דעתו על הנושא.

"דופקים אותנו כל משחק ובסוף רעננה בוכים. תודה רבה לכם". כך התבטא מאמן עירוני קריית שמונה, לאחר ההפסד הערב. המאמן נראה עצבני מאוד, בעקבות כך שקבוצתו דרשה שתי בעיטות עונשין מ-11 מטרים, כשהוא הוסיף: "תסתכלו מי היחידה שנפגעה, אנחנו מועדון קטן ואין לנו השפעה כמו לאחרות, אז מבליגים. אני לא רוצה להתייחס לשופטים בכלל". התגובה הזועמת של רפואה לא נעלמה מעיניהם של השופטים, אשר החליטו לציין זאת בדו"ח השיפוט. המאמן אף צפוי לעמוד לוועדת משמעת.

מי שעוד חיזק את דבריו של המאמן הוא איזי שרצקי. הבעלים של המועדון, שידוע בכך שאינו חוסך ביקורת מאף אחד, היה עוד יותר נוקב מהמאמן. "איך הם רוצים שישאר משהו בכדורגל. כל העולם ראה את האירוע ורק השופט וה-VAR לא. עדיף לשחק בלי שופטים בכלל.  בלי השופטים היינו כבר בפלייאוף עליון".

חוץ מסערת ה-VAR, רפואה התפנה לדבר מעט על הצד המקצועי. בסופו של דבר זה המשחק השביעי שקבוצתו לא מצליחה לנצח. לאחר ההפסד אמר המאמן: "כל משחק הוא על 6 נקודות לא משנה מתי, וזה מתסכל. אנחנו עושים הכנות ומקבלים גולים נאיביים, במקרה הזה גם ללא קשר למהלך של משחק. זה כדורגל אין לי הרבה מה להגיד.