(דני מרון)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5

שבועיים אחרי הפרידה המתקושרת בין ברק בכר להפועל ב"ש, המאמן המעוטר זכה הערב (שני) לטקס מיוחד בהשתתפות הבעלים אלונה ברקת ונציגי אוהדי ה-ULTRAS של המועדון באצטדיון טרנר, רגע לפני המפגש של האדומים עם הפועל חיפה.

הבעלים, אלונה ברקת, נשאה את הנאום, ואמרה: "ברק, לפני כמעט 5 שנים היה לנו חלום, חיפשנו אדם שיעמוד בראש המערכת המקצועית. אדם שיוכיח שחלומות מתגשמים. ברק בחרנו בך. מאמן צעיר, מנהיג אמיתי עם אמונה בלב. בהובלתך הגשמנו את כל החלומות שחלמנו עליהם. הפועל ב"ש כבשה את כל הפסגות האפשריות בארץ ובחול. כל מה שנראה דמיוני הפך לאפשרי".

"בעבודה קשה באמונה ובכישרון בלתי נתפס עשית שינוי היסטורי שיחקק בדברי ימי המועדון. ברק, בשמי ובשמי כל עובדי שחקני ואוהדי הפועל ב"ש, אני אומרת לך תודה ענקית תודה מכל הלב. אוויר הפסגות, החברות הטובה האמונה שעוד נשאב ממנה השראה גם לגבהים החדשים אליהם נגיע שוב. כולנו אוהבים אותך ומאחלים הצלחה בכל דרך שתבחר".

כזכור, בכר חתום על מי שהוציא את הפועל ב"ש "מהמדבר הספורטיבי" אחרי שהוביל האדומים לשלוש אליפויות מדהימות (2016-2018) והופעה היסטורית בשלב ה-32 האחרונות של הליגה האירופית. אחרי שהדברים לא ממש הסתדרו ברמה המקצועית והאישית עם ברקת, הצדדים סיכמו על פרידה, כשבכר פינה את מקומו ליוסי אבוקסיס בתחילת החודש.