(מאור אלקסלסי)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
אבוקסיס. מצפה לו כאב ראש לא קטן (אלן שיבר)
אבוקסיס. מצפה לו כאב ראש לא קטן (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

מכה להפועל ב"ש: המגן הימני, בן ביטון, סובל מקרע של ארבעה סנטימטרים במפשעה וייעדר לפחות כחודש. אור דדיה, שריצה עונש הרחקה, ישוב להרכב על חשבונו - כשנכון להיום, אין לב"ש מגן ימני טבעי נוסף.

לצערו של יוסי אבוקסיס, ביטון הוא לא היחיד שייעדר מהמשחק נגד הפועל כפ"ס, שיתקיים בנתניה בראשון בשל עונש הרדיוס. גם עמית ביטון, שעבר ניתוח בברכו, עוד לא כשיר, כמו גם ארנסט שטקוס. דוד קלטינס נמצא בספק בשל השבר בזרת רגלו שטרם התאחה, לואי טאהא עדיין לא בכושר משחק זכר לפציעה הארוכה וז'וסוואה מוצהב.

בב"ש שמחו מאוד על הניצחון של הפועל ת"א בטדי, שהפחית את הפער מבית"ר ירושלים השלישית לשתי נקודות בלבד. אחרי הצהריים תקיים הקבוצה משחק נגד קבוצת הנוער כדי להכניס לכושר משחק את דויד סימאו, שעשוי להחליף את ז'וסוואה בקישור ולקבל דקות ראשונות בישראל. ישנה אפשרות נוספת, שנאור סבג יהיה זה שיקבל את הקרדיט.

"אסור לנו להפסיד נקודות עד תום העונה הסדירה אם נרצה להמשיך ולהלחיץ את בית"ר ירושלים" העלו בב"'ש את רמת הכוננות. "זה לא סוד שהמטרה היא לסיים במקום השלישי בליגה, כדי שנהיה באירופה גם אם לא נצליח לזכות בגביע המדינה". אחרי המשחק מול כפ"ס, תצא ב"ש לסדרת משחקים לא פשוטה: היא תפגוש פעמיים את מכבי חיפה, בגביע ובליגה, ולאחר מכן תפגוש את בית"ר ירושלים בליגה.

במשחק אימון שקיימה הקבוצה הבוגרת הערב, היא הביסה 0:4 את קבוצת הנוער. קייס גאנם ודויד סימאו פתחו בהרכב, וגאנם בישל את השער הראשון לניב זריהן. את יתר השערים במשחק הבקיעו ז'וסוואה ורמזי ספורי (צמד).

בהרכב פתחו: ירדן קרישטול, אור דדיה, שיר צדק, לואי טאהא, אורן ביטון, דויד סימאו, נאור סבג, רמזי ספורי, נייג'ל האסלביינק, ניב זריהן וקייס גאנם.