ישמש כשוער ראשון עד סוף העונה. לויטה (צילום: אלן שיבר)
ישמש כשוער ראשון עד סוף העונה. לויטה (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
מתלבט לגבי גרייבי, ומחפש גם קשר. אבוקסיס (צילום: דני מרון)
מתלבט לגבי גרייבי, ומחפש גם קשר. אבוקסיס (צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5

לצד ההכנות של הקבוצה לקראת המפגש מול מכבי נתניה ביום רביעי, בהפועל באר שבע עדיין עוסקים בפציעתו של השוער הבכיר, ארנסטס שטקוס. הליטאי, שאתמול (ראשון) גמר את העונה לאחר שנתקל בבן שהר במהלך האימון, יעבור ניתוח ויחזור לשחק רק בעונה הבאה. "זה חלק מהכדורגל, ואני אחזור טוב יותר", אמר השוער לאחר הפציעה. שטקוס שוחח עם שהר לאחר התקרית, ואף לא האשים אותו בעובדה שסיים את העונה.

בקבוצה החליטו כי אוהד לויטה ישמש כשוער הראשון מעתה ועד תום העונה. הקבוצה תחתים שוער, אך רק כזה שישמש גיבוי ללויטה. שני המאמנים . גם ברק לוי מהפועל פ"ת מועמד.

במקביל, בב"ש ממשיכים לעסוק בחיזוק הקבוצה. רק היום יחליטו בקבוצה האם להחתים את הקיצוני גבולי ארייבי. זאת, בשל כך שלראשי הקבוצה נודע על פציעה ממנה סובל השחקן, ושבגללה לא שיחק בחמשת השבועות האחרונים.

בקבוצה החליטו שלא לקחת סיכון, ומעבר לצילומי הדמיה ובדיקות רפואיות מקיפות נוספות, ירצו לראות אותו גם בשטח: הוא ייאלץ לעלות למגרש עם כדור, ולהוכיח שאינו סובל מכאבים בבעיטות או תנועות חדות.

המחיר כבר סוכם עם קבוצתו, פאנתוליקוס היוונית על כמאה אלף יורו, אבל הסיכום הוא כמובן בכפוף לבדיקות. במקביל לנסיונות לבחון את ארייבי, המאמן יוסי אבוקסיס והסקאוט דודו עזריה מחפשים קשר, אך יביאו רק שחקן שיעמוד בדרישות של המועדון.