(דני מרון)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
בית
בית"ר תפתח פער מב"ש? (מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

לקראת המשחק הערב (ראשון, 20:15) מול סקציה נס ציונה, בית"ר ירושלים תקבל בחזרה לסגל את עידן ורד, לראשונה אחרי תשעה חודשים. כזכור, הקשר המוערך מאד בבירה עבר ניתוח שהשבית אותו לתקופה ממושכת, ויהיה מעניין לראות כיצד יצליח לחזור לעניינים. יריבה נחותה כמו העולה החדשה יכולה להיות מצוינת עבורו על מנת לקבל דקות ראשונות.

מנגד, שלומי אזולאי עדיין פצוע ויישאר מחוץ לסגל, בעוד אנטואן קונטה ושלום אדרי כשירים ויתלבשו למשחק. ההרכב צפוי להיות תואם לזה שניצח את מכבי נתניה בשבוע שעבר.

בקבוצה אמרו: "יש לנו צ'אנס רציני לפתוח פער של שבע נקודות מב"ש, שזה כבר פער משמעותי, ולהתבסס במקום השלישי ולהסתכל קדימה. זה לא יהיה משחק קל, נס ציונה עושה צרות דווקא לגדולות, אבל אנחנו באים בכושר טוב".

מבחינת רכש, בבית"ר אמרו כי ניב זריהן לא בתכניות לחלון ההעברות הנוכחי, ובקבוצה צריכים לקבל החלטה בנוגע לאלירן עטר, שכרגע השיקול הכלכלי הוא המכריע. בינתיים, שיקול שלא השתנה, במועדון מקווים להנחית השבוע שחקן זר בעמדה קדמית, ולפי זה יידעו על איזה שחקן ישראלי ללכת.

ההרכב המשוער: איתמר ניצן; שי קונסטנטין, דיוגו ורדסקה, אור זהבי, מקסים גרצ'קין; דן איינבינדר, עלי מוחמד, אופיר קריאף; לירן רוטמן, לוי גארסיה ואנתוני וארן.

ההישג של חוגג בעולם העסקים
חברת מון אקטיב, שאחד המשקיעים בה הוא בעלי בית"ר ירושלים משה חוגג, הודיעה רשמית על גיוס של 125 מיליון דולר מקרן אינסייט. אינסייט תחזיק כעת ב-10 אחוזים מהחברה בתמורה ל-125 מיליון הדולרים, מה שיקנה למון אקטיב שווי של למעלה ממיליארד דולרים.