(טוויטר)
(טוויטר) | צילום: ספורט 5

מעט לפני שתארח את מכבי חיפה, בניסיון לחבר ניצחון שלישי ברציפות בכל המסגרות, בבני יהודה ממשיכים בנסיונות לחזק את הקבוצה. אחרי שהביאה את יוסיף מוסא בן ה-21, שהגיע כהשקעה לטווח ארוך, הלילה (בין שבת לראשון) הודיעה הקבוצה על החתמתו של עומאר אדארי, בן 29, שחקן שבדי ממוצא מרוקני. 

אדארי, ששיחק בעונה שעברה בסונדסבאל השבדית, נחת בישראל לאחר שסגר את רוב תנאיו, ומחר יעבור את הבדיקות הרפואיות וצפוי לחתום על חוזה לעונה וחצי. השחקן, שנולד בשטוקהולם, משחק במספר עמדות התקפיות: קשר התקפי, שחקן כנף וחלוץ. בארבע וחצי העונות האחרונות הוא כבש 27 שערים, כשאת רוב הקריירה העביר בקבוצות בשבדיה (בהן דיורגרדן שבה שיחק בקבוצת הנוער), אקרופוליס, סיריוס וכמובן סונדסבאל.

הקבוצה היחידה בה שיחק מחוץ לשבדיה היתה במרוקו, שם סגר מעגל כששיחק במדיה של איתיחד טנג'ר. בספטמבר 2011 אף היה במשך שבוע במבחנים בסביליה הספרדית. אדארי רשם את הופעת הליגה האחרונה שלו בחודש נובמבר, כשעלה כמחליף במשחקה של סונדסבאל מול אי"ק סולנה (הוא נכנס בדקה ה-86 וסונדסבאל נכנעה 2:1).

בנוסף, גם שי גולן בן ה-21 חתם לשנתיים בשורות הכתומים. גולן שיחק העונה בהפועל ק"ש, גדל במחלקת הנוער של מכבי ת"א ומשתייך לסגל הנבחרת הצעירה של ישראל.