"המצב בטבלה לא הוסיף נחת". תורג'מן (צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5
עשוי להחליף את תורג'מן. אורי גוטמן (צילום: דני מרון)
עשוי להחליף את תורג'מן. אורי גוטמן (צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5

רגשות מעורבים בסקציה נס ציונה לאחר ההחלטה לסיים את דרכו של עמיר תורג'מן. מצד אחד הוא היה מחובר לאנשי המועדון, אך מנגד החשש לרדת ליגה היה גדול. גורם במועדון הסביר: "ישנה הערכה לעמיר על עבודתו והשקעתו, אך לאחר ההפסד למ.ס. אשדוד הבנו שהזעזוע מתבקש. המצב בטבלה והעובדה שהקבוצה טרם התחזקה באופן משמעותי לא הוסיפו נחת".

בפגישה שהתקיימה בפתח תקווה ונערכה בצורה מכובדת הודיעו קברניטי המועדון לתורג'מן על ההחלטה והצדדים נפרדו כידידים ואף ציינו כי הדלת פתוחה לתורג'מן בעתיד.

כעת מתעסקים בנס ציונה בהווה. ארז בלפר שהגיע כעוזרו של תורג'מן יעמוד על הקווים נגד הפועל באר שבע. המאמן שמחזיק בתעודת פרו זוכה להערכה, אך הסיכויים שיסיים את העונה נמוכים מאוד.

שמות רבים הוצעו ביממה האחרונה להנהלת נס ציונה. עופר טסלפפה שעבד במועדון ואינו מחזיק בתעודת פרו ירד מן הפרק, כמו גם יובל נעים שמעוניין להישאר באדומים אשדוד. שלושת השמות המובילים הם אורי גוטמן, אריק בנאדו וגיא צרפתי.

במהלך היום עשויה אף להיעשות פנייה לאחד מהשלושה, כאשר במקביל פועלת הקבוצה לחיזוק. אמש נערכה שיחה עם קשרה של מכבי נתניה, יחמיר היקה. בנס ציונה דורשים השתתפות מצד המועדון והשיחות יימשכו היום.

מועמד לחיזוק. קוגבניה (צילום: אודי ציטיאט)
מועמד לחיזוק. קוגבניה (צילום: אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5

אופציה נוספת שנמצאת על הפרק היא צירופו של דידייה קוגבנייה שלא ימשיך בהפועל חדרה ועלותו נמוכה מזו של היקה. במקביל נמשך המו"מ עם קשר בני יהודה, דור כוכב. החלוץ היהודי-ארגנטינאי, אייל שטרכמן חתם אתמול באופן רשמי והוא יחזק את ההתקפה של נועלת הטבלה, שכבשה הכי פחות שערי ליגה.

הקבוצה תשוב היום להתאמן, לראשונה ללא תורג'מן לקראת המשחק נגד הפועל באר שבע. רז שטיין צפוי לשוב להרכב, שי אליאס בספק גדול להתמודדות.