(דני מרון)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
תורג'מן יקבל חיזוק לחוד? (עודד קרני)
תורג'מן יקבל חיזוק לחוד? (עודד קרני) | צילום: ספורט 5

אכזבה גדולה בסקציה נס ציונה לאחר ההפסד אמש 1:0 להפועל חדרה. הכתומים רושמים ארבעה הפסדים ברציפות ופער של ארבע נקודות מחוף מבטחים. הבעיה של הקבוצה היא בחלק ההתקפי. רק 13 שערים הבקיעו החניכים של עמיר תורג'מן מפתיחת העונה. "אם לא נתחיל לכבוש במהירות, אנחנו נרד ליגה", אמרו בקבוצה.

כדי לפתור את הבעיה, במועדון ינסו לצרף את חלוץ נבחרת קמרון, רוברט טמבה. החלוץ בן ה-25 עזב את קלוז' הרומנית בסופ"ש לאחר שכבש שער בודד. שמו עלה גם כמועמד לעירוני קרית שמונה. נפתחו מגעים גם עם דור כוכב מבני יהודה. כדי לצרף את טמבה או חלוץ אחר, בנס ציונה ינסו להגיע לסיכום על שחרורו של המגן/בלם, רומריק אטו שיפנה מקום לזר. מלבד אטו, שעשוי לעזוב, הבלם, יונתן לוי נפרד מחבריו ונמצא בדרכו חזרה למכבי חיפה.

במקביל, אייל שטרכמן צפוי לחתום בקבוצה. החלוץ בן ה-30 מתאמן עם הקבוצה כבר מספר ימים והרשים את תורג'מן. היהודי-ארגנטיני כבר נבחן לאחרונה בהפועל רעננה, אך לא הותיר חותם. שטרכמן כבר שיחק בישראל, בעונת 2009/10 הוא נחת לראשונה בארץ והצטרף למכבי חיפה שהעפילה לשלב הבתים של ליגת האלופות, אך הוא שותף בשני משחקי גביע הטוטו בלבד לפני ששוחרר.

החלוץ, שהשתייך בצעירותו לסגל הרחב של ריבר פלייט, שיחק לאחר מכן בארחנטינוס ג'וניורס, קורדובה ומרידה המקסיקנית. לאחר שנה וחצי באלמגרו מהליגה הארגנטינית השניה הוא שוחרר והפך לשחקן חופשי. אם יוחתם, הוא לא יתפוס מקום של זר והמהלך הכולל את שחרורו של רומריק אטו וצירוף שחקן התקפה זר עדיין עומד על הפרק.

המצב לא פשוט (עודד קרני)
המצב לא פשוט (עודד קרני) | צילום: ספורט 5

בתוך כך, אופיר מזרחי, שלא מתאמן עם הקבוצה וטרם מצא חלופה, כתב לאחר המשחק: "מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים". לאחר מכן הוסיף: "צר לי שמחפשים לעשות כותרות על שמי בנוגע למצב הקבוצה. חבריי לקבוצה יודעים כמה אני אוהב ומעריך אותם והלוואי ויכלתי לקחת חלק ולעזור להם".

"אנחנו מודעים למצב", אמר הקפטן איתי עוזרי, שחזר להרכב, "פתחנו לא רע את המחצית הראשונה. במחצית שנייה נעלמנו וחבל מאוד. כפ"ס יריבה ישירה להישארות וזה שהם צוברים נקודות מלחיץ אותנו, אבל אנחנו חייבים לקחת נקודות בלי קשר. לחץ זה חלק מהמשחק, חיביים להתמודד עם זה להרים עצמנו. ננסה בשלישי למחוק את המשחק מהיום ולהגיע מוכנים, אני בטוח שכשיגיע ניצחון, יחזור הביטחון. אנחנו נישאר בליגה".