(מאור אלקסלסי)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
עוואד, במוקד לאחרונה במכבי חיפה (עודד קרני)
עוואד, במוקד לאחרונה במכבי חיפה (עודד קרני) | צילום: ספורט 5

בשורה טובה למכבי חיפה. חודשיים אחרי שהצהירו במועדון בהודעה רשמית שרז מאיר סיים את העונה בעקבות ניתוח בירך, המגן צפוי לחזור לאימונים מלאים בתוך חודש. "הוא הפתיע את כולנו", אמרו שחקנים במועדון שרואים את ההתקדמות של השחקן מהרגע בו נותח בהצלחה על ידי דוקטור דרור לינדנר ועד היום. "לא חסר לו עוד הרבה וזה ממש נס רפואי", אמרו במועדון.

מוחמד עוואד אמור לחזור היום (שלישי) לאימונים עם הקבוצה אחרי ששלשום מרקו בלבול הודיע לו, לטענת משפחתו, שהוא יתאמן בחדר הכושר ולא בדשא. במשפחתו של עוואד מאוד מאוכזבים מהיחס של המאמן אליו: "את מוחמד לא מעניין כסף. אם היה מעניין כסף, הוא היה חותם כבר במכבי חיפה. הוא רוצה לשחק כדורגל ומקווה לתחרות הוגנת. הוא מרגיש מקופח". גורם בקבוצה הגיב: "עוואד רצה לערוך אימון ארוך יותר עם אלו שלא שיחקו ונאמר לו לעשות אימון קל יותר עם אורי הראל מאמן הכושר". בכל מקרה, החלוץ לא צפוי לעמוד לוועדת משמעת או לספוג קנס בעקבות הפוסט שהעלה.

אחרי יום חופש, יחזרו השחקנים היום להתאמן לקראת המשחק נגד מ.ס אשדוד בשבת. אחרי המשחק ילונו השחקנים והצוות בתל אביב, ובבוקר שלמחרת ייצאו לשלושה ימים באילת. את דולב חזיזה יחליף בהרכב ירדן שועה או מקסים פלקושצ'נקו. במידה ובלבול יעבור לשחק במערך של שני חלוצים, אז שועה יקבל את חולצת ההרכב.