(צילום: ברני ארדוב)
(צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
בן שמעון חיפש את ניצחון הבכורה שלו על הקווים. (ברני ארדוב)
בן שמעון חיפש את ניצחון הבכורה שלו על הקווים. (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
יציבות בחוסר היציבות. מ.ס אשדוד ומכבי נתניה נפרדו בתיקו מאופס באצטדיון הי"א, למרות משחק מרובה בהזדמנויות. רן בן שמעון טרם רשם את הניצחון הראשון שלו על הקווים של הקבוצה מעיר הנמל. מנגד, סלובודן דראפיץ' ושי ברדה לא הצליחו לנצל את הרוח הגבית מהניצחון בתחילת השבוע.

מ.ס אשדוד הגיעה להתמודדות בצל הרשעתו בבית המשפט של יצחק אספה, באמצע השבוע. בן שמעון, שניסה להחריש את קולות הרקע, הגיע להתמודדות, כשהמטרה להחזיר את קבוצתו למסלול הניצחונות. המאמן קיבל חזרה את שלומי אזולאי, שעלה מהספסל במחצית השנייה, וכמעט הוביל לשער לזכות האשדודים.

אבל המילה "כמעט", היא מילת המפתח להתמודדות היום. שגיב יחזקאל הרבה להחמיץ, כולל אחת מסמרת שיער. חוץ מהיכולת לכבוש, החלוץ יכול להרגיש מעט מקופח, לאחר שספק הוכשל ברחבה ולקבוצתו הגיע פנדל. השופט שניר לוי בחר לא להשתמש ב-VAR.

גם בצד השני של התיקו המאופס הרגישו תחושת קיפוח באותו נושא. במקרה שלהם, נגיעת יד ברחבה, דווקא כן הלכה לבדיקה במצלמות, אך שוב, גם הפעם בחר לוי לא להעניק בעיטת עונשין. וכמו בחלוקה בבעיטות העונשין שלא התקבלו, גם האורחת רשמה החמצות אדירות.

פאטוס בצ'יראי יכול היה לגמור את הסיפור ויחד איתו גם רועי קהת הרבה לחמיץ. היהלומים יכולים להאשים רק את עצמם, על איטיות גדולה בקבלת ההחלטות בהתקפה. ייתכן שמדובר כבר בתופעה, שעל צמד המאמנים למצוא לה פתרונות. זה המשחק החמישי ברציפות שמכבי נתניה כובשת פחות משני שערים.

מה יהיה במחזור הבא?
מה יהיה במחזור הבא? | צילום: ספורט 5
במחזור הבא תשחק נתניה נגד הפועל ב"ש. יחד עם הטקטיקה ההגנתית בה לרוב משתמש יוסי אבוקסיס, הצהובים יצטרכו לשפר משמעותית את המחץ שלהם מול שער היריבה. אשדוד לעומת זאת, תנסה להשיג את הניצחון הראשון שלה בעידן בן שמעון, במשחק החוץ נגד האחרונה, סקציה נס ציונה.