לא ישוחררו. קונטה ופלומן (צילום: אלן שיבר)
לא ישוחררו. קונטה ופלומן (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
הביע גם אכזבה אישית מהתנהלות הזרים. חוגג (צילום: אלן שיבר)
הביע גם אכזבה אישית מהתנהלות הזרים. חוגג (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

על אף סירובם להסכים לקיצוץ ב-30% מהשכר, בבית"ר ירושלים לא מתכוונים לשחרר את צמד שחקניהם הצרפתיים, אנטואן קונטה ופרדי פלומן. כפי שפורסם אתמול לראשונה באתר ערוץ הספורט, חלק מהשחקנים הזרים - בהם השניים - לא מוכנים לקיצוץ החדש שהוצע ע"י הבעלים משה חוגג, והתקבל ע"י רוב חבריהם לחדר ההלבשה. במועדון אמרו בתגובה: "זו התנהלות מאוד מאכזבת, אבל אם מישהו בסביבתם חושב שבגלל זה נשחרר אותם, יש לו טעות גדולה".

חשוב להדגיש, כי מבחינה חוזית, קיימת אופציה לבית"ר על קונטה, ובמידה ולא תמומש - הוא ישוחרר בחינם. במועדון מיהרו להרגיע: "הוא אולי רוצה שזה מה שיהיה, אבל זה לא הולך לקרות". הירושלמים מתכוונים לממש את האופציה ולנסות למכור אותו בקיץ, כמו את פלומן שמחזיק בחוזה לעונה הבאה. ההערכה היא, כי אם יקבל הצעה מעניינת, בית"ר צפויה למכור אותו.

גם אצל יתר השחקנים בקבוצה הביעו אכזבה מההתנהלות של שני השחקנים, ואחד מהם אף אמר: "כנראה שפרדי (פלומן) שכח כמה הרוויח בחדרה. זה לא טוב שהוא וקונטה לא מיישרים איתנו קו". כזכור, חוגג החליט יחד עם נציגי השחקנים, כי עובד הקבוצה שמרוויח עד 10,000 ש"ח לא ייפגע, אך מעבר - השכר של כולם יופחת ב-30%. במידה והמתווה של חוגג לא יתקבל ע"י כולם, כולל הזרים, הוא עשוי לחזור למתווה המקורי אותו הציע: קיצוץ רוחבי, לכולם, של 20% מהשכר.