(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
ב
ב"ש תסתדר ללא ז'וסואה? (דני מרון) | צילום: ספורט 5

מצהוב לאדום? מאמן הפועל ב"ש יוסי אבוקסיס מעוניין באייל גולסה לעונה הבאה. אבוקסיס רוצה לצרף את קשר מכבי תל אביב על חשבונו של חנן ממן, שעזב לבית"ר ירושלים, כשב"ש יכולה כבר עכשיו לנהל מו"מ מול קשר הצהובים מאחר והוא מסיים את חוזה בתום העונה.

כמו כן, אלונה ברקת הוכיחה בחלון ההעברות האחרון שהיא לא מתכוונת לעצור בחיזוק הקבוצה. העובדה שיוסי אבוקסיס הגיע תוביל שוב את הבעלים להכניס את היד לכיס. כל זאת כדי לסייע למאמן שהחליף את ברק בכר להוביל בעונה הבאה את ב"ש להתחרות על תואר האליפות. לכן, גולסה, שנחשב לשחקן חופשי ואחד הישראלים הטובים בליגה עלה כאופציה. "הוא יכול מאוד לשדרג אותנו" אמרו במועדון. גולסה בן ה-28 כבש העונה פעמיים בליגה ובישל ארבעה שערים נוספים. בנוסף, הוא איים 29 פעמים על השער של היריבה.

בחזרה למאבקים בליגה, ב"ש תצא למלון ביום ראשון בבוקר לקראת המשחק באותו ערב מול הפועל כפ"ס, שהועבר לנתניה בעקבות הקריאות הגזעניות מצד הקהל. על אף שהמשחק האחרון הסתיים בניצחון על בני יהודה, בצוות המקצועי יודעים כי היכולת מול הכתומים לא תספיק כדי לנצח ולהמשיך לאתגר את בית"ר ירושלים, שבמקום השלישי.

מבחינה מקצועית, ז'וסוואה מוצהב וייעדר, כשרמזי ספורי עשוי לפתוח על חשבונו. דוד קלטינס שסובל משבר בזרת עשוי להמשיך להיעדר ועמית ביטון ישוב בסוף השבוע לאימונים, אבל לא יכלל בסגל.