(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
תוצאה כואבת בנתניה (אלן שיבר)
תוצאה כואבת בנתניה (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

ככה היא לא תשיג כרטיס לאירופה. הפועל באר שבע הובסה הערב (ראשון) באצטדיון בנתניה 4:0 למכבי חיפה, וקטעה את רצף שלושת הניצחונות שלה, שהושג מול קבוצות מהפלייאוף התחתון. זהו גם ההפסד הראשון שלה מאז משחק הבכורה של יוסי אבוקסיס על הקווים (מול רעננה). כעת הקבוצה מבירת הנגב תצטרך לעשות חושבים איך משתפרים לקראת המשחקים מול היריבות הבכירות של הליגה.

אבוקסיס נשאל אם תכנית המשחק מול אותה חיפה בגביע תהיה שונה, וענה: "לא יודע, רק סיימנו את המשחק. ננתח אותו, נראה אותו, בהפסד הקשה הזה סה"כ היו הרבה דברים טובים. דקה של חוסר ריכוז ושתי טעויות קשות הפסידו לנו את המשחק. עד הקטע הזה ואחריו המשכנו לשחק והיו לנו החמצות. היינו שווים שער אחד לפחות. השער בחצי השני סיים את המשחק".

על איבודי כדור הוסיף המאמן: "נכון איבדנו הרבה כדורים במרכז השדה. זה מה שקרה בגול השני. היו לנו הרבה דברים יפים במשחק, אבל איבודי כדור פשוטים במרכז זה מה שהפסיד לנו את המשחק בעצם. אי אפשר לאבד ברמות האלו כדורים פשוטים כאלו. לא נחפש אשמים, גם אחרי ניצחונות וגם הפסדים, אלא רק איך לתקן. לא נציין שמות, מרכז השדה שלנו איבד כדורים וזה היה קריטי במשחק הזה".

אבוקסיס התייחס לתוצאת הסיום: "ב-0:0 במצב של בן שהר יכולנו לכבוש והכל היה מתפתח אחרת. סה"כ הניצחון של חיפה הושג בצדק. זה לא היה משחק של 4:0. אם אשחק עם 3 בלמים ברביעי? לא יודע, נחשוב מה עושים. ברגע שהמשחק הוכרע רצינו לעצור את הריצה של חיפה וגם עם 3 בלמים עשינו שטויות. הגביע זה משחק חדש, נתאושש ונעשה הכנה ליום רביעי. התקפית נהיה יותר תכליתיים".

שון גולדברג סיפר על תחושותיו אחרי התבוסה: "מבאס, מאכזב, אנחנו צריכים עוד לעכל את זה. אין לנו הרבה זמן להיות עם ההרגשה הזו. אנחנו שחקנים מקצוענים, אנחנו מבואסים אבל צריכים להרים ראש מהר כי יש משחק ברביעי. מה לא עבד? לא רוצה להתעסק בזה יותר מדי, אנחנו עם דופק גבוה אחרי המשחק. נסיק מסקנות ונתכונן לרביעי. כל משחק הוא בפני עצמו, לגביע יש חוקים משלו. לחץ זה דבר חיובי עבורנו, אנחנו אוהבים לקחת אותו לכיוונים טובים יותר".