יעבור או לא? תלוי במחיר. גאנם (צילום: ברני ארדוב)
יעבור או לא? תלוי במחיר. גאנם (צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
המתעניין הרציני ביותר בגאנם. איביץ' ומכבי ת
המתעניין הרציני ביותר בגאנם. איביץ' ומכבי ת"א (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

הפועל רעננה ממשיכה להיאבק על חייה בליגת העל, והפסידה 2:1 למכבי ת"א אמש (שני) בבלומפילד. ובזמן שהקבוצה של ניסו אביטן מדשדשת בתחתית הטבלה ונלחמת על חייה בליגה, קייס גאנם ממשיך לעורר עניין וברעננה עדיין לא שוללים את אופציית מכירתו של החלוץ הצעיר בימים הקרובים, כשבהנהלת המועדון טוענים כי לא יתנגדו להצעה ראויה – אם תבוא.

כזכור, אשר אלון כבר הצהיר בעבר שתג המחיר של גאנם הוא כ-1.7 מיליון יורו, אבל בשרון מספרים כי הבעלים לא יפסול פשרה על הסכום ומעידים כי הוא פתוח למשא ומתן. נכון להיום מכבי ת"א היא המתעניינת הרצינית ביותר בצירופו ואמש גאנם גם הוכיח להם על כר הדשא למה.

אך ייתכן כי הם יאלצו להסתפק בלהמשיך ללטוש כלפיו עיניים בלבד, כשהבעיה ברורה: הקבוצה מוגבלת לחוקי הפייר פליי. האלופה אמנם הציעה לרעננה עסקת טרייד, אך מאחר ובמכבי לא מעוניינים להשתתף בשכר השחקנים שיהיה גבוה מדי לתקציב בשרון, האופציה ירדה מהפרק. כמו כן, יש לזכור שרמת השרון מהליגה הלאומית עדיין מחזיקה בכחצי מכרטיס השחקן של גאנם, ועל כן לא תתאפשר עסקה שלא כוללת כסף.

נכון לרגע זה, נראה כי המתווה האפשרי היחיד בו יעבור החלוץ לשורות הצהובים יהיה בצורת תשלומים. אופציה שעשויה להתקבל על דעתו של אלון, אך עדיין לא עלתה על הפרק, לפחות לא באופן רשמי.

גאנם בן ה-22, הגיע לרעננה בעונה החולפת מרמת השרון וכעבור זמן קצר ברעננה מימשו עליו את אופציית הרכישה וקנו קצת יותר מחצי מכרטיס השחקן שלו בעבור 700 אלף שקלים. נכון לעכשיו כבש החלוץ רק שער ליגה אחד העונה, לעומת העונה שעברה, אז באותה תקופת זמן כבר שיגר ארבעה כדורים לרשת. בקבוצה מסבירים כי גאנם מושפע ממצב הקבוצה וכן גם מהלחץ שנוצר על רקע השמועות על מכירתו.

"היינו טובים ממכבי במחצית הראשונה". שחקני רעננה לאחר ההפסד בבלומפילד (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5