(עודד קרני)
(עודד קרני) | צילום: ספורט 5
שכר חגג אתמול והבטיח:
שכר חגג אתמול והבטיח: "נשרוד בליגה" (עודד קרני) | צילום: ספורט 5

עירוני ק"ש חילצה אמש (רביעי) נקודה בקרב תחתית נגד הפועל רעננה. יכולת לא טובה במחצית הובילה את המאמן, קובי רפואה לזעום על שחקניו במהלך ההפסקה: "אנחנו נראים רע מאוד, אנחנו לא אגרסיביים". בנוסף, גם במועדון ביקרו את היכולת ב-45 הדקות הראשונות: "השחקנים באים למשחק העונה ורעננה מנצחת בכל קרב. אנחנו צריכים להתעורר, זאת נאיביות".

את מרב הביקורת ספג הקשר, עדן קארצב, שהגיע הקיץ בהשאלה ממכבי תל אביב לאחר שאיזי שרצקי נאבק עם מספר קבוצות על שירותיו. קארצב כמעט ולא השפיע על המשחק ואף היה לו חלק בשער הראשון שספגה קבוצתו. גם קיליאן שרידן "זכה" לביקורת. החלוץ שב להרכב של רפואה והוחלף כבר במחצית. המאמן מאוכזב ממנו ונראה כי התיקו נגד רעננה יאיץ את החיזוק, כשהאירי עשוי לסיים את דרכו בקבוצה.

בתוך כך, לק"ש יש שבוע להנחית מחליף לג'יימס אדניי, שגמר את העונה. בנוסף, בקבוצה ציינו את הופעת הבכורה של שמואל שיימן, שחזר לישראל אחרי שנה וחצי בוונלו ההולנדית.

החלוץ, מוחמד שכר שב מהיעדרות של שבועיים בשל פציעה וקבע את שער השוויון: "עדיין לא החלמתי ב-100 אחוז, אבל אני מרגיש שיש לי אחריות כלפי הקבוצה בגלל המצב שנקלענו אליו", אמר שכר, "היה לנו כקבוצה הרבה מזל אחרי משחק לא טוב שלנו, אבל בסופו של דבר כל נקודה חשובה".

האכזבה בק"ש גדולה נוכח העובדה שחמישה מחזורים לסיום העונה הסדירה, הקבוצה מסובכת עמוק בתחתית. "האמת שהאמנו וחשבנו שהעונה תהיה יותר טובה מהעונה שעברה, אבל זה לא כזה משנה מה חשבנו. עכשיו זה המצב וצריכים לצאת ממנו כמה שיותר טוב ומהר. ק"ש תשאר בליגה, אין שאלה בכלל", אמר שכר בבטחון.