יצא לדרך חדשה? (מאור אלקסלסי)
יצא לדרך חדשה? (מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
מימר יקווה להיעזר בשירותיו של זיקרי (מאור אלקסלסי)
מימר יקווה להיעזר בשירותיו של זיקרי (מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

במסגרת ועדת המשמעת החליטה הפועל חדרה להעניש את לוסיו בגין התנהגותו במשחק מול הפועל כפר סבא. החלוץ נקנס בסכום המקסימלי - 8,000 ש"ח. אולם, הנהלת הקבוצה קבעה שלא יושעה מאימונים ויעמוד לרשותו של שרון מימר במשחק נגד מכבי חיפה. גורמים במועדון סיפקו הסבר להחלטה שלהם: "לוסיו הבין שטעה, לא מדובר בשחקן פרובלמטי. מקווים שמקרים מסוג זה לא יחזרו".

חדרה נמצאת לאחרונה בכושר נהדר ובשבת רשמה ניצחון שלישי ברצף. חניכיו של מימר יגיעו להתמודדות נגד מכבי חיפה באמונה שאפשר להמשיך את הרצף ולתקוע יתד בפלייאוף העליון שנה שניה ברצף.

אחד מנקודות האור של חדרה במשחקים האחרונים, אליאל פרץ, נמצא בספק למשחק בשבת. הקשר התלונן על כאבים בברך לאחר המשחק האחרון ולא התאמן על הקבוצה. בכל מקרה, חדרה תנסה להכשירו למשחק.

שני שחקנים משמעותיים עומדים לחזור לרשות מימר ביום שבת ואף צפויים לפתוח. מוחמד אבו פאני ישוב לאחר השעיה ודיא לבאבידי יחזור לאחר פציעה.

לקראת המשחק הקשה מול הירוקים, מימר החמיא לשחקניו על ההופעה נגד כפר סבא וביקש מהם להתרכז במשחק הקרוב. בחדרה רוצים להשיג את הכרטיס לפלייאוף העליון כשנותרו שלושה מחזורים לסיום העונה הסדירה.