(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
גרינברג. ישים את המלחמה מאחוריו? (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
גרינברג. ישים את המלחמה מאחוריו? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

יממה אחרי הסערה בהפועל ת"א סביב יציאת השחקנים הישראלים לחל"ת, קפטן האדומים, אוראל דגני, פרסם פוסט באינסטגרם שמאשר את מה שפורסם אתמול (רביעי) בערוץ הספורט בנוגע לגרסת השחקנים.

"האמת היא שלא רציתי לפרסם את הפוסט הזה, אבל אחרי הדיווחים שהיו אתמול בתקשורת - חשוב שתדעו את הצד שלנו", פתח דגני את דבריו. "אחרי פגישה בין נציגים מטעמינו לבין נציגים מטעם הבעלים, הוצג לנו מתווה קיצוץ שנע בין 20% משכר החיילים ל-70% משכר השחקנים הבכירים. לאחר מגעים שהתקיימו ביננו, הגענו להסכמה על המתווה והסכמה על החזרים כשהליגה תחזור לסדרה".

"לצערנו, ואין טעם או רצון לחפש אשמים כרגע, המועדון חזר בו מההסכמות", המשיך הבלם. "כולי תקווה שנמצא דרך בה שני הצדדים יהיו מרוצים, ואני בטוח שיש דרך כזו, המועדון חשוב לנו ואנחנו בטוחים שאפשר לעשות אחרת. מאחל לכולם הרבה בריאות, מתגעגע מאוד ויאללה הפועל".

כזכור, אמש פרסמנו כי יש מלחמת גרסאות בין ההנהלה לשחקנים. בעוד ההנהלה טוענת כי השחקנים לא החזירו להם תשובה לגבי מתווה של קיצוץ ב-50 אחוז מהשכר, השחקנים טוענים כי הם כן הסכימו לקצץ ב-50 אחוזים משכר הברוטו, כשאם הליגה תחזור לשחק עם קהל ביציעים, הסכומים יוחזרו להם, ואם יהיו משחקים ללא קהל, יוסיפו להם 25 אחוזים נוספים.

ועדיין, עושה רושם כי למרות הכעס בין הצדדים כולם רוצים להגיע לסיכום על קיצוץ ולא על חל"ת, כאשר עמנואל בואטנג ומייקל אולהה כבר הפכו לראשונים שהסכימו לקצץ, ואליהם הצטרפו מרווין פירסמן ופליפה רודריגס יישארו בקבוצה לאחר שאישרו קיצוץ.