היהלומים יצליחו יותר בפלייאוף התחתון? (ברני ארדוב)
היהלומים יצליחו יותר בפלייאוף התחתון? (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

אכזבה גדולה במכבי נתניה אחרי ההפסד למכבי תל אביב. דווקא ביום בו הקבוצה של סלובודן דראפיץ' ושי ברדה הפגינה משחק מצוין, במיוחד במחצית השנייה, היהלומים חזרו הביתה בלי נקודות. תחושת הפספוס הייתה גדולה עוד יותר לאחר שריקת הסיום כששחקני המוליכה החמיאו לקבוצה הביתית.

מעבר לתוצאה, בנתניה כעסו על אי הגינוי מצד מכבי ת"א באשר לקריאות הקהל שלהם לעברו של דני עמוס. "איביץ' כל הזמן מחפש שיכבדו אותו ואת השחקנים שלו ומבקר גם שופטים, אבל איפה הוא להגיד שמה שהקהל צועק זה מכוער?", תהו גורמים בנתניה, "מכבי ת"א מתהדרת שהיא המועדון הגדול בישראל. מן הראוי שיגנו את הקריאות האלה מצד הקהל, אבל אולי הם פשוט לא רוצים להסתבך איתם. בושה".

בעניין אחר, בשיחות סגורות עוד לפני המשחק דיברו ביניהם כמה משחקני נתניה על כך שהבעלים אייל סגל או המנכ"ל ניב גולדשטיין טרם שוחחו איתם מאז הודעת סגל על הליכתו אחורה. על פי ההערכות וכפי שפורסם בערוץ הספורט, השחקנים המחזיקים בחוזים הגבוהים יתבקשו לקצץ. על פי בדיקה שנערכה עם שחקני הקבוצה, 70 אחוזים מהסגל צפוי לסרב אם תגיע בקשה כזו. מצד שני, הקפטן אלמוג כהן הביע תקווה בשיחות סגורות כי יצליח לשכנע את הרוב לבוא לקראת המועדון.

עושה רושם שבקיץ עומד להיות ניקוי אורוות רציני אצל היהלומים. הסרבים לזאר צ'ירקוביץ' וזלאטן שחוביץ' לא מבריקים ואופציית רכישתם כרגע לא עומדת על הפרק. כמו כן, פאטוס בצ'יראי, ויקי כחלון, מוחמד זבידאת, ניקולאס אולסק וסתיו פיניש יעזבו בוודאות. דני עמוס מסיים חוזה, אבל הצהובים יעשו הכל כדי להשאיר את השוער ומי שמוביל את הליגה בדקות משחק.