(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
גולוברט במעבר מהיר מהיציע להרכב (אלן שיבר)
גולוברט במעבר מהיר מהיציע להרכב (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

אחרי שכבר הודיעו לו ולתקשורת שהוא לא בתוכניות המקצועיות ולאחר שלא נכלל בסגל במשחקי הליגה כבר תקופה ארוכה, רומן גולובארט צפוי לפתוח הערב (שני) בטדי נגד בית"ר ירושלים. מאמני מכבי נתניה סלובודן דרפיץ' ושי ברדה הוכיחו שוב, שבניגוד למאמנים אחרים שקיבלו החלטות לא פופולריות, הם יודעים להשאיר את האגו בצד ומוכנים לתת קרדיט מחודש למי שנראה טוב באימונים האחרונים.

גולובארט יחליף את דולב אזולאי במרכז ההגנה ויפתח לצידו של טים הויבך. בתוך כך, גיא מלמד עדיין לא כשיר במאת האחוזים ורק הבוקר יוחלט אם יהיה בסגל. בנוסף, יחמיר היקה חולה ולא יגיע עם הקבוצה לירושלים.

לקראת המשחק, שחקנים בנתניה הופתעו שלא יצאו למלון בירושלים, כשאוטובוס ייצא באזור 16:00 מנתניה, ארבע שעות בלבד לפני המשחק. "זו לא הכנה אידיאלית", אמרו חלק מהשחקנים, "אם זה היה קורה בשבת שהכבישים פנויים ואין פקקים, אז מילא, אבל באמצע שבוע בכבישים זה סיוט. אפשר וצריך היה לארגן מלון לפחות ביום המשחק". אגב, חלק מהשחקנים סיפרו אתמול שהם שוקלים לשכור חדר במלון בעיר כדי לעשות את ההכנה האופטימלית על חשבונם.

אחרי ההדחה מהגביע, דראפיץ' וברדה שידרו ביטחון לשחקנים לפני המשחק: "לא נותנים לנו סיכוי בטדי אחרי שני ההפסדים האחרונים, אבל אנחנו יודעים מה היכולת של כל אחד ואחד מכם", אמרו המאמנים באסיפה והוסיפו: "מי שלא יידע לקבל ביקורת לא יידע גם לקבל הצלחות".

עזרא יחזור ללבוש צהוב? (אריאל נובאק)
עזרא יחזור ללבוש צהוב? (אריאל נובאק) | צילום: ספורט 5

בנוסף, הקפטן אלמוג כהן התייחס למפגש שמגיע אחרי ההפסד כואב לב"ש: "אנחנו צריכים להרים את עצמנו כי אף אחד אחר לא יעשה את זה בשבילנו. נגיע לטדי כדי לשחק את המשחק שלנו ולחזור למסלול הנכון".

כהן התייחס גם לשינוי שחל אצלו מתחילת העונה לתקופה הנוכחית: "עשיתי דברים שאני לא אמור לעשות. לקחתי על עצמי יותר מדי ולא הייתי אני. היום אני מתעסק במה שאני צריך לעשות ומרגיש הרבה יותר טוב".

אחרי המשחק ינסו במועדון לסגור את עסקת חן עזרא לאחר שהקשר קיבל אור ירוק לעזוב. ההערכה היא שכבר בימים הקרובים עזרא יחזור ללבוש צהוב במועדון בו עשה את העונות הטובות ביותר שלו בכדורגל הישראלי. בתוך כך, גיא מלמד עדיין לא כשיר במאת האחוזים ורק הבוקר יוחלט אם יהיה בסגל. יחמיר היקה חולה ולא יגיע עם הקבוצה לירושלים.

הרכב משוער: דני עמוס, כארם ג'אבר, רומן גולובארט, טים הויבך, ויקי כחלון, אלמוג כהן, רועי קהת, ניקולאס אולסק, גבי קניקובסקי, יונס מלדה, פאטוס בצ'יראי.