נגמר מהר. שרידן (באדיבות ויסלה פלוק)
נגמר מהר. שרידן (באדיבות ויסלה פלוק) | צילום: ספורט 5
רפואה, מחכה לחיזוק (ברני ארדוב)
רפואה, מחכה לחיזוק (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

זה נגמר (מהר): אחרי חצי עונה בלבד, קיליאן שרידן עוזב את עירוני קרית שמונה והצטרף היום (שבת) לוויסלה פלוק הפולנית. החלוץ האירי, שכבש שלושה שערים ובישל עוד ארבעה, עוזב וההודעה על שחרורו מחזקת את הגעתו של רוג'רס קולה, שצפוי לחזור לקדנציה נוספת בקבוצה.

קולה הוא המועמד המוביל לחזק את ההתקפה של קובי רפואה. החלוץ כבר סיכם את תנאיו בעירוני ק"ש, אבל קבוצתו הזמבית, זאנאקו, מערימה קשיים. בק"ש מקווים כי הערב (שבת), אחרי משחקה האחרון של הקבוצה הזמבית בשלב הבתים של ליגת הקונפדרציות באפריקה, היא תסכים לשחרר את מלך שעריה.

במקביל, הקשר הניגרי ג'יימס אדניי, שנפצע במהלך המשחק נגד הפועל באר שבע, עבר בדיקת MRI ואובחן עם קרע במיניסקוס - פציעה שמחייבת כניסה לניתוח והיעדרות לתקופה של שלושה חודשים לפחות.

עם זאת, אדניי שהגיע בהשאלה מגבלית האזרית, המריא לבקשת קבוצתו לטורקיה, שם היא מקיימת מחנה אימון, כדי לקבל חוות דעת נוספת מצד רופא המועדון. במידה שיוחלט כי הקשר יכול בכל זאת לחזור למגרשים בתוך כחודש ימים, בק"ש לא ישחררו אותו. מנגד, אם אכן ייאלץ לעבור ניתוח, אדניי יסיים את דרכו במועדון של איזי שרצקי, זאת כדי לפנות מקום לזר אחר.