מי תזכה בשירותיו? (אלקסלסי)
מי תזכה בשירותיו? (אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
קהת עלה לשחק למרות הטרגדיה (ברני)
קהת עלה לשחק למרות הטרגדיה (ברני) | צילום: ספורט 5

כשנותרו שני משחקים בלבד עושה רושם שלמכבי נתניה יהיה קשה להגיע השנה לפלייאוף העליון למרות שהיא במרחק של שתי נקודות בלבד מהמקום השישי. במידה והקבוצה מהשרון לא תצליח לעשות זאת, צפויים קיצוצים גדולים בקבוצה כשאפילו גבי קניקובסקי המבטיח עשוי להימכר.

גורלם של הצהובים לוט בערפל עם העזיבה הצפוייה של הבעלים אייל סגל ו-0:0 (השלישי בארבעת המשחקים האחרונים) נגד הפועל חיפה העיבה עוד יותר על המועדון. אם נתניה לא תעפיל לפלייאוף השחקנים המחזיקים בחוזים יצטרכו ככל הנראה לקצץ כדי להישאר ומי שיסרב יקבל רשות לנהל מו"מ עם קבוצות אחרות.

מקורב לסגל התבטא על הנושא הזה: "הסיכוי שדברים ישתנו הוא רק אם אותם אנשים שהבטיחו כסף וסיוע יעמדו במילה שנתנו כבר לפני שנתיים ועד עכשיו לא סייעו". כדי לדאוג שעובדי המועדון והשחקנים יקבלו משכורות בזמן ומחלקת הנוער תמשיך לפרוח, נתניה עשוייה למכור את הנכס הגדול שלה, גבי קניקובסקי.

במכבי נתניה יצאו מאוכזבים מתוצאה נגד האדומים מהכרמל והבינו שכדי להיות בין ששת הראשונות בסוף העונה הסדירה, הם יהיו חייבים לנצח במחזור הבא את הפועל ק"ש ולאחר מכן את מכבי ת"א שטרם הפסידה העונה. "זה קשה אבל אפשרי. חייבים לנצח קודם כל בק"ש, קרו כבר ניסים בכדורגל. שיחקנו טוב אתמול אבל היתה חסרה לנו הרגל המסיימת", אמרו גורמים במועדון.

הקבוצה מהשרון יצאה מרוצה מהקהל הרב שהגיע ועודד לאורך כל המשחק. כמו כן, הביעו הערכה לרועי קהת ששיחק למרות מות אחותו אתמול בלילה: "ברגע קשה מאוד מבחינתו הוא עלה לשחק ונתן את כל כולו".

כמו כן, נרשמה תקרית גזענית כלפיי כארם ג'אבר. משקיף המשחק רועי גליס ציין בדו"ח שהגיש שאוהד אחד של הפועל חיפה נהם לעברו של ג'אבר. כוחות האבטחה דאגו להעיר לאותו אוהד. כעת יצטרך להחליט תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף להחליט האם להעמיד את הפועל חיפה לדין בעניין זה.