(ברני ארדוב)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
ניצן, יאריך חוזה? (דני מרון)
ניצן, יאריך חוזה? (דני מרון) | צילום: ספורט 5

בבית"ר ירושלים לא היו מרוצים לחלוטין מהניצחון 1:2 על מ.ס אשדוד, שהושג בזכות שער בדקה ה-92, אבל מנסים להסתכל על הצדדים החיוביים. "זה מסוג המשחקים שלוקחים שלוש נקודות וממשיכים הלאה. היינו בהרכב מאוד חסר, לא זוכר שמכבי חיפה או מכבי תל אביב ליקקו דבש נגד אשדוד", אמר אחד השחקנים.

ואכן, בית"ר סבלה מהרכב טלאים. אנטואן קונטה ושי קונסטנטין נעדרו בשל צבירת כרטיסים צהובים, בעוד דן איינבינדר, טל בן חיים ושלומי אזלואי חסרו בשל פציעות שונות. כמו כן, אור זהבי נטש במהלך המשחק בעקבות פציעה, דבר שגרם לכך שלמעט דיוגו ורדסקה, כל שחקני ההגנה של רוני לוי שיחקו בעמדה זרה להם. 

בכל מקרה, קונסטנטין וקונטה אמורים לחזור להרכב לקראת משחק רבע גמר הגביע ביום חמישי מול מכבי פתח תקווה, ויש גם מאמצים להכשיר את אזולאי. איינבינדר, ככל הנראה, ימשיך להיעדר.

מי שקיבל מחמאות לאחר הניצחון הוא עידן ורד, שפתח לראשונה בהרכב זה שנה והיה מצוין. שביעות רצון נרשמה גם מאלירן עטר, שנמצא בכושר פשוט מדהים.

בעניין אחר, יוסי בניון מנהל מו"מ עם רוני לוי כבר כמה שבועות, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, והצדדים מתקדמים עם המגעים. במקביל, ישנו סעיף בחוזה הנוכחי של העפלה לאירופה, שמעניק למאמן חוזה אוטומטי לעונה נוספת.

בתוך כך, קיימת הערכה שבימים הקרובים גם איתמר ניצן יחתום על חוזה חדש, כאשר בבית"ר רוצים להשאיר גם את אופיר קריאף, שמסיים חוזה בקיץ. "בית"ר תהיה קבוצה חזקה בעונה הבאה, עם תקציב טוב ושחקנים טובים. חוגג ימשיך להשקיע", אמר גורם בבית"ר ירושלים.