(לירון מולדובן)
(לירון מולדובן) | צילום: ספורט 5
אלי לוי.
אלי לוי. "טוב שנזכרו לנצח" (לירון מולדובן) | צילום: ספורט 5

מ.ס אשדוד חזרה לנצח הערב (ראשון) אחרי שמונה מחזורים, 0:3 על הפועל רעננה. שערים של מוחמד כנעאן, דין דוד ויעקב בריהון חגגו על האדומים מהשרון, שנותרו במקום האחרון בטבלה.

רועי גורדנה, שכיכב בעל כורחו במחזור שעבר, נשאל על פרשת החילוף: "אני יודע דבר אחד - במהלך הקריירה אפשר להגיד שלא הייתי הכי טוב מבחינת מספרים, אבל תמיד הייתי מחויב לקבוצה שלי. לא אלכלך על רוני, אני מאחל לו החלמה מהירה. דיברתי עם מי שצריך, לא אחשוף זאת בתקשורת. הנושא מאחורינו, זה לא היה מכובד כלפי אף צד".

הקשר שיתף על התחושות בשבוע האחרון: "לא היה נעים. התגובה שלי הייתה מהלב, לא אחשוף פה פרטים, לא אלכלך. המועדון וג'קי (בן זקן) תמכו בי, מה שקרה קרה. אני רוצה לשים את זה מאחורינו. בכל משחק אני רוצה להוכיח, יש לי עוד הרבה מה לתת על המגרש. ציירו בתקשורת תמונה לא מחמיאה, זה פגע במשפחה ובילדות שלי ולכן דיברתי עם מי שצריך".

גורדנה הודה כי לא דיבר עם אוואט מאז: "לא דיברנו. אני מכבד את כולם. הייתה לי שיחק טובה עם ג'קי. קודם שרוני ירגיש טוב וכשיחזור אם יצא לנו לדבר נדבר, ואם לא נשים מאחורינו. אנחנו לא ילדים קטנים".

"טוב שהשחקנים נזכרו לנצח", אמר אלי לוי, המאמן הזמני בסיום. "אני שמח ורוצה להקדיש את הניצחון לרוני אוואט. הוא השאיר לי קבוצה טובה ומאומנת, נכנסתי לנעליים שלו. מאחל לו החלמה מהירה, מה שהוא עבר זה מתגמד לעומת כדורגל. אם נתנו לו קצת נחת אני שמח. בסה"כ באתי למלא מקום, אני מקווה להשיג מקסימום נקודות עד שיחזור. הזמן שלי גם יגיע".

לוי דיבר על החזרה של רועי גורדנה: "אמרתי לשחקנים שמי שמתעסק בעבר, אין לו הווה ולא יהיה לו עתיד. היום הוא היה מחויב ותמיד כשאני רואה אותו הוא מחויב. רועי היה מספר 1 על המגרש".

בצד השני, ניסו אביטן עדיין מחכה לניצחון הבכורה שלו ברעננה: "כמו שזה נראה, עד עכשיו זו לא העונה שלי. כל מה שיכול לקרות קורה, אני לא נכנס אם היה מוצדק או לא, אבל מנטלית עם 10 שחקנים... כבשנו את השוויון וה-VAR לקח. מנטלית זה שם אותך במקום לא טוב. כשלא מנצחים כל כך הרבה זמן זה פוגע בביטחון השחקנים, אנחנו נאסוף את עצמנו ונחפש את הדרך למצוא את הניצחון הזה".

"היה פה משחק שהתהפך לגמרי", המשיך המאמן. "אנחנו מנסים להוציא נקודות ולנצח. לפעמים זה בא על חשבון זה שאתה חושף את עצמך. אני לא יודע אם החלטת ה-VAR נכונה, אבל חבל. אנחנו מחפשים שחקנים שיתאימו לנו בכל מיני עמדות. אנחנו לא עושים מהפכה הפתרונות יגיעו מהסגל הקיים פלוס חיזוק".