החלטתי לעזוב עם עמיר תורג'מן (אלן שיבר)
החלטתי לעזוב עם עמיר תורג'מן (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
חגגו עם בלפר (אלן שיבר)
חגגו עם בלפר (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

סקציה נס ציונה רשמה אמש (ראשון) את ניצחונה הגדול ביותר בליגת העל (0:3) על הפועל רעננה. הניצחון צימק את הפער מהקו האדום לנקודה אחת בלבד והפריח אופטימיות בקרב הכתומים. הקבוצה הגיעה למשחק החשוב בידיעה שהמאמן הזמני, ארז בלפר, עוזב לאחר המשחק ובמקומו ימונה ליאור זדה, שצפה בהתמודוות מהיציע.

בתום הקרב שחקני הקבוצה חגגו והרעיפו אהבה על המאמן היוצא שדיבר על התקופה שלו בליגת העל: "עזבתי ללא קשר לתוצאה, גם אם הייתי מנצח את באר שבע הייתי עוזב, אני הולך יחד עם עמיר. אני לא צריך טיפים לליאור, הוא מאמן ותיק".

הפציעות והחילופים היו אחד הגורמים העיקריים לניצחון המוחץ של הכתומים. אחד הרגעים, שהשפיעו על המשחק אתמול היה התנגשות הראשים של נועם כהן ודרייס וויטנס. הבלם הבלגי ספג חבטה בפניו, הוחלף ראשון ופרנסיסקו דוטארי הוקפץ לדשא. לאחר מספר דקות היה זה נועם כהן שחש בערפול, אך לבלפר לא היה בלם על הספסל. כהן התעקש שהוא יכול לחזור לשחק, אך רופא הקבוצה, ד"ר אברהם ביין, התערב ודרש כי לא ישותף. בלפר נאלץ לשנות מערך ואלעד שחף נכנס לקישור. במועדון צחקו: "לד"ר יש נקודות זכות בניצחון".

בעקבות הניצחון, נרשמה אופטימיות בקרב הכתומים והבלם הארגנטיני, פרנסיסקו דוטארי, התייחס לשינויים הרבים בעמדת המאמן והסיכויים של הקבוצה להישאר בליגת העל גם בעונה הבאה: "זה לא קל לאף אחד, יותר מידי שינויים בשבועיים האחרונים. הקבוצה צריכה נקודות ולהישאר בליגה, אנחנו יודעים ששינויים של מאמן יכולים לקרות. אנחנו מקווים שזה דבר טוב לנס ציונה. לזדה יש רעיונות חדשים, אנחנו נלחם עד הסוף בשביל להישאר בליגה. כל משחק הוא גמר עבורנו".