(צילום: עודד קרני)
(צילום: עודד קרני) | צילום: ספורט 5
מחסור גדול במחץ. זה מה שהמאמנים של הפועל חדרה ונס ציונה צריכים לפתור בקבוצתיהם, אך למזלו של שרון מימר, חילוף מנצח בדמותו של אליאל פרץ העניק לו היום (שבת) ניצחון 0:1 בדקות הסיום, שער ניצחון, שהחזיר את חדרה למקום השישי בליגה. 

שתי הקבוצות הגיעו להתמודדות עם רצף הפסדים - חדרה עם שתיים, ונס ציונה עם שלושה ברציפות, ונראה שכל מה שעניין את שרון מימר ואלון תורג'מן הערב היה לסיים ללא אחד נוסף. למזלם של האוהדים שהגיעו למגרש, תחת גשם זלעפות, הם זכו לראות שער אחד מאוחר.

על אף מעט מאוד אירועים בהתמודדות, חדרה כן כבשה מוקדם יותר, אך השופט ריינשרייבר החליט לפסול את הגול (בצדק) בטענה לעבירה מוקדמת יותר למהלך. נס ציונה לא ראתה את ההזדמנות הזאת כקריאת השכמה, ולאורך כל המשחק לא איימה כלל על שערו של אוסטין אג'ידה.

ההפסד היום של נס ציונה, יחד עם הניצחון המפתיע של הפועל כפ"ס על מכבי חיפה, גרם לה לשקוע עוד יותר בבוץ של התחתית, כאשר הכתומים סופרים הפסד רביעי ברציפות וכולן בלי שהיא מצליחה לכבוש אפילו שער אחד. גם את המחזור הזה הם יסיימו במקום האחרון, עם 15 נקודות בלבד.
בצד המנצח השתחרר לא מעט לחץ. חדרה הייתה זקוקה נואשות לניצחון, בעיקר לצבירת ביטחון, כאשר כבר ברביעי הקרוב חניכיו של מימר יפגשו את בני יהודה. לנס ציונה לעומת זאת, יש פחות זמן להתאושש. ביום שלישי הקרוב, הכתומים יארחו בביתם את מ.ס אשדוד.