לא השתלב בנס ציונה. יונתן לוי
לא השתלב בנס ציונה. יונתן לוי | צילום: ספורט 5
שטיין. חזר לאימונים (דני מרון)
שטיין. חזר לאימונים (דני מרון) | צילום: ספורט 5

אחרי שלא הרבה לשחק בחצי העונה הראשונה תחת עמיר תורג'מן, יונתן לוי צפוי לסיים את תקופת ההשאלה בסקציה נס ציונה מוקדם מהצפוי, ולחזור לקבוצה שלה הוא שייך - מכבי חיפה. בסך הכל, הבלם זכה לשחק 295 דקות ליגה במסגרת 20 המחזורים הראשונים.

במקביל, נס ציונה מחפשת חיזוק לחלק הקדמי וצירפה לאימוניה את החלוץ אייל שטרכמן (30), שינסה להרשים את עמיר תורג'מן. החלוץ היהודי-ארגנטיני כבר נבחן לאחרונה בהפועל רעננה, אך לא הותיר חותם.

בעונת 2009/10 הוא נחת לראשונה בישראל והצטרף למכבי חיפה שהעפילה לשלב הבתים של ליגת האלופות, אך הוא שותף בשני משחקי גביע הטוטו בלבד לפני ששוחרר.

החלוץ, שהשתייך בצעירותו לסגל הרחב של ריבר פלייט, שיחק לאחר מכן בארחנטינוס ג'וניורס, קורדובה ומרידה המקסיקנית. לאחר שנה וחצי באלמגרו מהליגה הארגנטינית השניה הוא שוחרר והפך לשחקן חופשי. אם יוחתם, הוא לא יתפוס מקום של זר והמהלך הכולל את שחרורו של רומריק אטו וצירוף שחקן התקפה זר עדיין עומד על הפרק.

החלוץ רז שטיין שב לאימונים לאחר שנעדר משלושת המשחקים האחרונים בעקבות דלקת במפשעה. ההערכה כי לא יפתח נגד הפועל חדרה, אך ישוב לסגל. הקשר שי אליאס, שריצה עונש הרחקה ונעדר מהמשחק נגד בית"ר ירושלים, נמצא בתמונת ההרכב, כמו גם סביין לילאיי שנכנס כמחליף.