(דני מרון)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
כמה אוהדים יוכלו להיכנס? (אלן שיבר)
כמה אוהדים יוכלו להיכנס? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

מכבי תל אביב מתכוננת למשחק הפלייאוף הראשון שלה העונה, מול הפועל חיפה בשבת (אלא אם כן יוחלט לדחות את המחזור בעקבות בהלת הקורונה), ובינתיים קיבלה חדשות לא טובות במיוחד בגזרת אייל גולסה.

הקשר עדיין לא כשיר להתמודדות הקרובה, שכן הוא עדיין עם התפרים ברגל, ובכל מקרה לא היה יכול להיות משותף אם המשחק לא היה נדחה מאתמול. הכוונה אצל הצוות המקצועי של הצהובים היא לנסות בכל זאת להכשיר אותו וגם את איתי שכטר לשבת הקרובה. ניק בלקמן, על פי הערכה, יהיה כשיר.

לקראת שני המשחקים הקרובים של האלופה, מול שתי החיפאיות באצטדיון בלומפילד, המטרה של מכבי ת"א היא לקבל אישור להכניס 22 אלף צופים ליציעים עם המחיצות, כאשר טרם ברור אם יהיה ניתן לאשר מעל 20 אלף, ובהתאם לזאת הקהל של מכבי חיפה שאמור להגיע למשחק יקטן בהתאם. אם הצפי היה ל-4,100 אוהדים ירוקים כפי שהיה במשחק הראשון בבלומפילד, כעת מדברים על הרבה פחות (בהתאם לכמות הכללית של כל הקהל).

כמובן שבמכבי ת"א חותרים ל-22 אלף על מנת שתהיה אפשרות להכיל את כל בעלי המנויים. למועדון יש כ-19 אלף מנויים, ובנוסף נמכרו כ-2,000 חבילות לפלייאוף העליון. בקבוצה רוצים להבטיח שהמנויים לא ייפגעו.