לוי למד מהמשחק להמשך (דני מרון)
לוי למד מהמשחק להמשך (דני מרון) | צילום: ספורט 5

בית"ר ירושלים הייתה כבר בטוחה שהיא מסיימת בתיקו ביתי מאכזב שמחזיר אותה למציאות הבינונית שלה. אך עמוק בתוך תוספת הזמן אורי מגבו היה שם בשביל לקרוע את הרשת  ולהעניק ניצחון דרמטי לירושלמים. הצהובים שחורים יכולים להיות מרוצים במידה מסוימת מהעונה שלהם שלמרות הפציעות והשינויים הרבים הם מצליחים לסיים את העונה הסדירה במקום השלישי.

למרות הניצחון, לאורך המשחק הקבוצה הירושלמית לא גילתה יכולת גבוהה במיוחד ואיפלו מאמן הקבוצה, רוני לוי הודה בזאת והחמיא לאורחת שהייתה עדיפה: "התוצאה לא משקפת את מה שקרה, היה משחק פחות טוב שלנו. חייב לציין שאשדוד טובה מאוד. לא מבין איך היא לא בפלייאוף העליון, רן בן שמעון מאמן מצויין ויש לו קבוצה עם שחקנים מוכשרים".

מאמן בית"ר מקווה שהקבוצה תלמד לקח לקראת משחקי הפלייאוף הקשים: "נאלצנו לבצע שינויים מאולצים בהרכב בגלל פציעות וזה השפיע על איך שנראינו. לכל משחק יש יותר משמעות ככל שהליגה מתקדמת והמשחקים נהפכים לקשים יותר. נתקן את מה שצריך למשחקים הבאים. ניקח את היכולת של השחקנים שניצחו במשחק פחות טוב ונתכונן למשחק הגביע נגד מכבי פ"ת".

למרות ההפסד הכואב, מאמן הקבוצה, רן בן שמעון, יצא עם דברים חיוביים מהמשחק בטדי: "אין הפסד כואב מזה. זה הספורט, פעם אחת זה לטובתך ופעם אחרת זה לרעתך. היה משחק מעולה שלנו, אני מאוד אוהב את הקבוצה הזאת. היו דברי מעולים במשחק ואשדוד צריכה להמשיך באותה צורה, להיות דומיננטיים גם מול קבוצות חזקות. כל הכבוד לחבר'ה, יש לנו חומר שחקנים מדהים לעבוד איתו.

מאמן אשדוד גם התייחס לדברים שפחות עבדו לו בהתמודדות :"קבלת החלטות בחלק הקדמי לא הייתה מספיק טובה אבל זה לא משהו כזה או אחר שהשפיע על התוצאה. ההחלטה להוציא את שלומי אזולאי הייתה מסיבה טקטית. אני יכול לתת על זה הסברים, זה מורכב. שלומי שחקן מצוין שישחק עוד הרבה.