(ברני ארדוב)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
דראפיץ' וברדה יעלו לפלייאוף? (ברני ארדוב)
דראפיץ' וברדה יעלו לפלייאוף? (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

תיכנס לטופ 6? מכבי נתניה תנסה מחר (שבת) להשאיר את חלום הפלייאוף העליון בחיים, כשתתארח בק"ש. במועדון יודעים שכל תוצאה פרט לניצחון תסיים את החלום של היהלומים, שישחקו את מחזורי הסיום של העונה בפלייאוף התחתון.

מבחינה מקצועית, להוציא את ויקי כחלון וטים הויבך החולים, ורועי קהת שאבל על מות אחותו, כל שחקני הסגל יעמדו לרשות המאמנים סלובודאן דרפיץ ושי ברדה ובתום האימון הקבוצה תצא למלון בצפון.

דראפיץ' וברדה, שמאוד מאמינים במערך היהלום עשויים לשנות אותו דווקא במשחק הקריטי, כשחן עזרא ויונס מלדה תורגלו בכנפיים, בעוד ניקולאס אולסק תורגל מתחת לפאטוס בצ'יראי. במקרה כזה גיא מלמד ואביב אברהם ימתינו להזדמנות מהספסל.

בקבוצה מקווים כי גבי קניקובסקי, שנמצא בירידה ביכולת בזמן האחרון, יחזור לעניינים מול ק"ש. כמו כן, דראפיץ' וברדה עבדו באימונים בעיקר על הסיומת מול השער, נקודת החולשה של הצהובים-שחורים במחזורים האחרונים. "אנחנו בתקופה טובה עם חמישה משחקים ללא הפסד, אבל כל זה לא מעניין אם לא ננצח מחר. כולם מבינים את המשמעות של איבוד נקודות בק"ש", אמרו במועדון. 

הרכב משוער: דני עמוס, כארם ג'אבר, לזאר צ'ירקוביץ', דולב אזולאי, זלאטן שחוביץ', אלמוג כהן, ניקולאס אולסק, גבי קניקובסקי, חן עזרא, יונס מלדה, פאטוס בצ'יראי.