(מאור אלקסלסי)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
רוני לוי.
רוני לוי. "עשינו שיפור משמעותי" | צילום: ספורט 5

עם רשימת פצועים גדלה וללא הפסד מאז תחילת נובמבר, בית"ר ירושלים תתמודד מחר (שני, 20:15) מול המוליכה מכבי ת"א בסמי עופר. הקבוצה מהבירה רוצה להשאיר את מאבק האליפות פתוח ועל הדרך לנקום בצהובים על התבוסה 4:0 בסיבוב הראשון.

"תמיד זוכרים דברים כאלה וזה זיכרון לא טוב", אמר המאמן רוני לוי על ה-4:0, "התוצאה לא שיקפה את יחסי הכוחות. אחרי שספגנו, נשברנו. זה היה יומיים אחרי שניצחנו אותם בגביע הטוטו. שם הייתה סוג של התעלות. נצטרך להתעלות כי אנחנו פוגשים קבוצה מאוד מאומנת".

"חלק מהתמודדות של קבוצה היא לדעת לצאת ממצבים קשים", המשיך לוי, "עשינו שיפור משמעותי ביכולת ובתוצאות. אני רוצה להמשיך את התקופה הטובה והשיפור. זו הזדמנות מול קבוצה חזקה".

לוי גילה גם כי גדי קינדה ערך אימון מלא והוא צפוי לעמוד לרשותו של המאמן במשחק הצמרת. על ההודעה של חוגג כי הוא מתכוון להאריך את חוזהו הוסיף: "תמיד יש הרגשה טובה כשהבוסים מרוצים מהעבודה שלך. טוב לשמוע, אבל אני טרוד ביום יום ואני יותר מתרכז בזה".

הבלם הפורטוגלי, דיוגו ורדסקה, נשאל על ההתאקלמות שלו בבירה ואמר: "אני מרגיש טוב בבית"ר. אני אוהב את העיר ואת המועדון. עוזרים לי". לגבי היריבה הוסיף: "אנחנו תמיד משחקים כדי לנצח. כבר ניצחנו אותם, אנחנו יכולים לעשות את אותו הדבר בשני".

"אני לא חושב שיש הבדל גדול בינינו לבין מכבי ת"א ומכבי חיפה", המשיך, "יש לנו מספיק איכות כדי להיאבק עם מכבי ת"א. אנחנו קבוצה גדולה".