(מאור אלקסלסי)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
בלבול, לא מתכנן שינוי (אלן שיבר)
בלבול, לא מתכנן שינוי (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

משרד הבריאות אישר: משחק רבע גמר הגביע בין מכבי חיפה להפועל ב"ש בסמי עופר ייערך לעיניי 20 אלף צופים ביום שני הקרוב. כזכור, המשרד הגביל תחילה התקהלויות עד 5,000 איש, אך היום (שישי) הגיע לסיכום עם המנהלת על חריגה בהתאם לתכנית ייחודית שיציגו קבוצות ליגת העל בכל אצטדיון ואצטדיון.

המועדון פירסם את חלוקת הישיבה החדשה לפי בקשת ההפרדה של משרד הבריאות, כך שבכל אחד מהיציעים - צפוני, מזרחי ומשפחות, דרומי ומערבי + VIP יכנסו לא יותר מ-4,500 צופים. בנוסף אוהדי ב"ש ישבו בשער K המיועד לאוהדי החוץ וימנו כ-2,000 איש.

יו״ר המנהלת ארז כלפון מסר: ״אני מודה למשרד הבריאות בראשות המנכ״ל משה בר סימן טוב והמשנה למנכ״ל פרופסור איתמר גרוטו אשר התפנה בשעות לא קונבנציונליות על כל עיסוקיו הרבים בימים אלה, על מנת לאפשר לציבור אוהדי הכדורגל להמשיך להגיע למשחקים תחת המגבלות הקיימות ולשמור על שגרת היום יום ככל שניתן. אנו נמשיך להיות קשובים להנחיות משרד הבריאות ולשתף פעולה באופן מלא, על מנת לשמור על שלום אוהדי הכדורגל והעוסקים בענף כולו".

"אנו מקווים כי במהלך השבוע הבא יאושרו התאמות לקבוצות נוספות וכך כמות גדולה יותר של אוהדי כדורגל והקבוצות השונות יוכלו להנות מחווית משחקי הפליי אוף העליון, אני רוצה לנצל הזדמנות זו ולקרוא לשחקנים, האוהדים והמועדונים לשמור ולבצע את הנחיות משרד הבריאות במלואן".

כמו כן, במועדון הודיעו לשחקנים הזרים שהם ייצאו ל-8 ימי חופש בפגרת הנבחרת, אך אין להם אישור לעזוב את ישראל מחשש שיצטרכו להיות לאחר מכן בבידוד. לגבי שחקני הנבחרות, לא ניתן לאסור את יציאתם.

המאמן מרקו בלבול לא מתכנן שינוי מההרכב איתו תכנן לפתוח מול ב"ש בגביע במשחק שנדחה. דולב חזיזה יחליף את סנטיאהו סלליך. מוחמד עוואד וירדן שועה יחכו להזדמנות על הספסל.