שיבש את ההכנות של נתניה לק
שיבש את ההכנות של נתניה לק"ש. אתר החרמון (getty) | צילום: ספורט 5
עשוי לחזור להרכב בגליל. מלדה (צילום: ברני ארדוב)
עשוי לחזור להרכב בגליל. מלדה (צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

תקלה לא צפויה למכבי נתניה בהכנות לקראת המשחק בקרית שמונה: מזג האוויר החורפי ואתר החרמון שנפתח למבקרים, הרס את התוכניות של הנתנייתים לסגור מלון באזור העיר, בימים שלפני ההתמודדות. בקבוצה לא מצאו אופציה אחרת לשהות, ונראה כי ייאלצו להסתפק במלון בטבריה.

אחד המאמנים, שי ברדה, עקב אתמול בבלומפילד אחרי היריבה של נתניה (במשחק נגד מכבי תל אביב, בו הובסה ק"ש 3:0), והיהלומים יודעים כי אובדן נקודות, יסתום את הגולל סופית על חלום הפלייאוף העליון.

עוד באשר למאבקים על הפלייאוף, בנתניה יחזיקו אצבעות לבית"ר ירושלים, במשחקה בטדי הערב מול הפועל תל אביב. לקראת המשחק בגליל, אחת האפשרויות תהיה להחזיר להרכב את יונס מלדה במקום אחד משחקני הקישור. טים הויבך החלים, וצפוי לפתוח ב-11 במקומו של לזאר שירקוביץ' או דולב אזולאי.

הבלם הסרבי החדש אמנם הותיר רושם חיובי, אבל סיפר בסיום כי הרגיש שחסר לו כושר משחק, בוודאי בהתחשב לסגנון המשחק של נתניה, בו גם שחקני ההגנה יוצאים קדימה ולוחצים בחלק המגרש של היריב.

עדיין לא הבהיר בפני השחקנים את מצבו. אייל סגל (צילום: ברני ארדוב)
עדיין לא הבהיר בפני השחקנים את מצבו. אייל סגל (צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

בנושא אחר לגמרי, אתמול הגיעו השחקנים, הצוות המקצועי וגם הבעלים אייל סגל, ללווייתו אחותו של שחקן הקבוצה, רועי קהת. אוהדים רבים של הקבוצה שלחו הודעות תמיכה וחיזוק לשחקן, שבחר שלא לוותר על המשחק האחרון למרות תקופת האבל.

סגל היה קרוב לשחקנים סביב האירוע המצער, למרות הודעתו כי לא ימשיך, אבל עדיין לא ניהל דיאלוג איתם בנושא. מעבר להודעת ההתפטרות מהדירקטוריון, וההודעה שפרסם ברשתות החברתיות, סגל עוד לא דיבר עם השחקנים, שחשים באי וודאות לגבי העתיד.