לוסיו, במועדון מאוכזבים (ברני ארדוב)
לוסיו, במועדון מאוכזבים (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
_OBJ

הפועל חדרה ירדה אתמול (ראשון) ברגשות קיפוח לחדר ההלבשה אחרי ההפסד 1:0 למכבי נתניה. השוער הניגרי, אוסטין אג'ידה, שלחובתו נשרק הפנדל, זעם בסיום ואמר לאנשי חדרה: "לא הייתה עבירה ולא פנדל. עשיתי תנועה טבעית עם הרגל. קפצתי לכדור והגעתי אליו, תוך כדי אלמוג כהן נפגע".

בהנהלת המועדון ובצוות המקצועי לא ביקרו את השופט גל לייבוביץ' וטענו: "פסילת השער הייתה 50-50 וגם הפנדל. זאת לא הסיבה להפסד".

מי שזכה לביקורת הוא החלוץ, לוסיו מריניאו, על יכולתו ועל שפת הגוף שלו. הברזילאי מוערך במועדון, ואף נעשו איתו שיחות אישיות על רקע המו"מ מול קבוצות אחרות. בחדרה אמרו: "הראש שלו לא במקום, זה לא לוסיו שאנחנו רגילים לראות, גם על המגרש וגם בהתנהלות. נקווה שיחזור לעצמו במהרה, הוא חשוב לנו". במועדון שוקלים לצרף חלוץ שיתחרה איתו.

חגי גולדנברג התייחס לפנדל: "עוד לא ראיתי את המהלך, אבל אני חושב שב-16 השוער יכול לשלוט קצת יותר ולהפעיל יותר שיקול דעת. נסתכל על זה ונלמד מזה. חבל שזה קרה, אבל זו החלטת שופט".

לפני המשחק בחדרה כינו את המשחק דרבי. "בלי קשר לדרבי, אנחנו רוצים לנצח, בטח אם זה עושה טוב לקהל. לצערנו זה לא קרה. המטרה העיקרית היא להישאר בליגה, אנחנו יוצאים לצמד משחקים שנצטרך להביא מהם נקודות. לא חושב שזה משבר, עדיין אי אפשר לקרוא לזה ככה, הפסדנו למכבי ת"א הפסדנו מהחלטה של שופט, נקווה לתקן את הרושם בשבת", הסביר גולדנברג.

בעניין אחר, במועדון ינסו להשלים את צירופו של החלוץ מחוף השנהב, סדריק קוואדיו, עמו כבר הושג סיכום עקרוני. בכל מקרה, חדרה תצרף שחקן התקפה. קשר הקבוצה, בן יוספי, נבחן בהפועל רמת השרון.