(סוכנות ג'יני)
(סוכנות ג'יני) | צילום: ספורט 5

מהרגע הראשון שנס ציונה לליגת העל כולם הכתירו אותה בתור היורדת הבטוחה בתום העונה. אולם, עושה רושם שמשהו טוב קורה אצל הכתומים בזכותו של המאמן החדש, ליאור זדה ופתאום מדובר בעובדה לא מוגמרת. הכתומים צימקו את הפער מחוף מבטחים ומקריית שמונה לנקודה אחת בלבד בזכות 0:1 חשוב.

קריית שמונה קיוותה להמשיך את המומנטום מהניצחון על נתניה אך בסופו של דבר ניצחון הבכורה של ליאור זדה הגיע בזכות ולא בחסד. הצפוניים יכולים להתלונן על כך שנפסל להם שער חוקי, אבל בסופו של דבר חניכיו של קובי רפואה הגיעו למספיק מצבים אותם החמיצו בצורה רשלנית.

הכתומים שלטו יותר בכדור ולאורך כל המשחק גילו עליונות אותה הצליחו בסופו של דבר לתרגם לשלוש נקודות יקרות. שוער נס ציונה, עומרי גלזר סיפק משחק אדיר כאשר הציל כמה שערים בטוחים.

מהדקה הראשונה של המשחק נס ציונה שלטה בכדור והראתה עליונות. למרות זאת, במחצית השניה המצבים המסוכנים הגיעו אצל האורחת. הצפוניים היו יכולים לעלות ליתרון בדקה ה-39, אך ברגע מעורר מחלוקת רועי ריינשרייבר החליט שכדור שבעט גיא בן לולו לא עבר את קו השער במלואו.

בסופו של דבר הכתומים הצליחו לתרגם את היתרון שלהם במגרש ללוח התוצאות כשרז שטיין כבש בדקה ה-53 מכדור חופשי יוצא מן הכלל. בדקות הסיום חניכיו של רפואה היו יכולים להשוות את התוצאה אך קריית שמונה לא הייתה מספיק מדויקת ובמצבים אחרים גלזר היה במקום הנכון.