(דני מרון)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
בן שמעון, ישיג את החיזוק שהוא מחפש? (דני מרון)
בן שמעון, ישיג את החיזוק שהוא מחפש? (דני מרון) | צילום: ספורט 5

בצל שבוע סוער במיוחד, הכולל חילוף מאמנים מפתיע ומכירתו של אחד השחקנים החשובים בסגל, לאונרד אווסו, שחקני מ.ס אשדוד ניסו לעשות הכל על מנת להרשים את מאמנם הטרי, רן בן שמעון. בהופעת הבכורה המחודשת של המאמן על הקווים, השחקנים לא הצליחו להשיג נקודה מול מכבי ת"א והפסידו 2:0 אמש (שבת) בבלומפילד.

ללא אווסו שעזב ובהיעדרם של סמואל אלאבי, שלומי אזולאי ושובל גוזלן הפצועים, אי אפשר להגיד שמישהו במועדון מעיר הנמל ממש הופתע, או אפילו התרגש, לנוכח ההפסד לאלופה. "זה לא שהגענו בשביל להיות תפאורה", סיפר אחד השחקנים. "ניסינו לתת את הכל, אבל מכבי זאת ליגה אחרת. הפערים הורגשו, קשה לשחק מולם".

במועדון ניסו להתנחם מחזרתו לסגל של הקפטן, טום בן זקן, שרשם דקות משחק ראשונות כמחליף לאחר שהשלים את תהליך השיקום הארוך שעבר בלונדון בעקבות הניתוח לשחזור הרצועה הצולבת. כמו כן, גם רועי משפתי זכה למחמאות, כשהוא ממשיך להציג יכולת טובה ורשם מספר הצלות שמנעו מקבוצתו תבוסה כואבת.

אפילו בן שמעון, ששב לראשונה לליגת העל מאז עזב לאמן את נבחרת קפריסין לפני כשנתיים וחצי, לא נראה מוטרד במיוחד מהתוצאה. המאמן עדיין מסתגל ולומד את קבוצתו החדשה, כשהוא מאמין בחומר הקיים ובטוח שאין צורך בחיזוק מאסיבי, אך כן מעוניין לצרף כשני שחקנים לסגל שלו.

במועדון מחפשים בנרות אחר שני זרים לסגל, הראשון שחקן קישור שיתפוס את מקומו של אווסו, השני חלוץ 9 קלאסי על מקומו של יקוב סילבסטר, שעזב להפועל חיפה. למרות שנותרו פחות משבועיים לסגירת חלון ההעברות, יש לציין שהדרישות והסגנון של בן שמעון שונים מאלו של רוני אוואט, ולכן החיפושים החלו מחדש.