כפ
כפ"ס תתגבר על האתגר? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
חיים, ייקח נקודות מסגנית המוליכה? (אלן שיבר)
חיים, ייקח נקודות מסגנית המוליכה? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

אחרי שני הפסדים רצופים, וחמישה כאלה בששת המחזורים האחרונים, לחץ גדול שורר בחדר ההלבשה של הפועל כפר סבא, לקראת המשחק בשבת בסמי עופר מול מכבי חיפה. אם לא די בקושי של משחק חוץ מול סגנית המוליכה, העולה החדשה תשלם את מחיר ההרחקות מהמחזור האחרון ותתמודד ללא גרשון קופי, נועם גמון ובן רייכרט (מוצהב), כאשר גם המאמן אופיר חיים ירצה עונש השעיה ולא יעמוד על הקווים.

"אין אתגר גדול יותר מהתמודדות עם מכבי חיפה בסמי עופר. זה משחק חוץ קשה נגד קבוצה איכותית מאוד", הדגיש אופיר חיים, אבל ממש לא הניף דגל לבן מראש: "בכדורגל הכל יכול להיות ואנחנו מאמינים ובאים לחיפה עם אמונה שלמה שאפשר לקחת נקודות".

"בכדורגל יש תקופות פחות טובות, שדברים הולכים הפוך", הוסיף המאמן, "החוכמה היא לדעת להתנהל במצבים כאלה ולהמשיך להאמין ביכולות שלנו כי אנחנו קבוצה טובה. עם שקט ועבודה קשה ניקח יותר נקודות".

הבשורה הטובה מבחינת כפ"ס היא שאמדו סוקונה, שחתם במועדון השבוע, כבר עבר בבקרה וצפוי לפתוח בהרכב, על חשבונו של בנג'מין קוקו שעזב להפועל פ"ת. "אמרנו לכל אורך הסיבוב הראשון שנתחזק ונביא שחקנים שיעזרו לנו בהמשך הדרך. אני מאוד מרוצה מהרכש והתחרות שתהיה על מקום בהרכב", סיכם חיים.

בעניין אחר, הפועל כפר סבא נקנסה על ידי בית הדין של ההתאחדות ב-3,000 שקלים, זאת בשל התפרעות האוהדים במהלך המשחק האחרון.