(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
סבג. יועדף על פני סימאו? (אלן שיבר)
סבג. יועדף על פני סימאו? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

דויד סימאו או נאור סבג, מי יחליף את ז'וסוואה המוצהב? זו ההתלבטות של יוסי אבוקסיס לקראת המשחק ביום בראשון מול הפועל כפ"ס, שייערך בנתניה בשל עונש הרדיוס שנגזר על הקבוצה.

אבוקסיס, שלא שוחח עם השחקנים אתמול (רביעי) לפני הניצחון 0:4 על קבוצת הנוער במשחק האימון, הפתיע ותלה דף עם ההרכב על הלוח בחדר ההלבשה וכך נודע לשחקנים מי יעלה ב-11. אגב, באותו משחק אימון רמזי ספורי כבר צמד, וז'וסוואה וזריהן הוסיפו.

עמדת המגן לא תהיה העמדה היחידה שתעשה כאב ראש לאבוקסיס, שכן ב"ש מחזיקה ברשימת פצועים ארוכה במיוחד. עמית ביטון, שישוב בקרוב לאימונים מלאים אחרי הניתוח שעבר בברכו, לא ישחק. בן ביטון, שסובל מקרע במפשעה, וארנסט שטקוס, שפלטינה הוכנסה לידו השבורה, ייעדרו גם כן.

לואי טאהא אמנם חזר לאימונים מלאים, אבל גם הוא עוד לא בכושר ומצטרף לרשימת הפצועים הארוכה. וגם אנתוני וארן, שנקע את קרסולו, ודוד קלטינס, ששבר את הזרת ברגלו, המשיכו להתאמן בצד ולא צפויים להיות כשירים גם כן. "הסגל קצר, אבל התחזקנו בינואר בדיוק כדי לכפות על מקרים כאלה", אמרו גורמים בב"ש, שמקווים להצליח ולצמק את פער שתי הנקודות מבית"ר ירושלים שבמקום השלישי.