רפואה מגיע לנס ציונה עם המון ביטחון (ברני ארדוב)
רפואה מגיע לנס ציונה עם המון ביטחון (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
בן לולו ימשיך לקבל קרדיט (ברני ארדוב)
בן לולו ימשיך לקבל קרדיט (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

המחזור ה-26 והאחרון בעונה הסדירה יצא לדרך מחר (שבת) כאשר מצפה לנו קרב תחתית לוהט בין סקציה נס ציונה להפועל קריית שמונה. הצפוניים מעודדים מהיכולת נגד מכבי נתניה, ינסו לחבר ניצחון שני ברצף ולהגדיל את הפער מהכתומים אשר מתחת לקו התחתון.

חניכיו של קובי רפואה יתארחו בראשון אצל נס ציונה. ניצחון של הצפוניים יכול להגדיל את הפער לשבע נקודות, כאשר בקופה ישארו 21 נקודות. שחקן בקבוצה: "הניצחון על מכבי נתניה הוסיף לנו המון ביטחון. הרבה לחץ ירד מאיתנו אם נצליח לנצח בראשון את נס ציונה". קובי רפואה מקפיד להשאיר את שחקניו דרוכים ולא מקל ראש ביריבה, שניצחון שלה יצמצם את הפער לנקודה אחת בלבד. בק"ש מנסים ליצור מומנטום ולהשיג ניצחון שני רצוף מזה כחודשיים וחצי.

בפן המקצועי רפואה עדיין מתלבט במספר עמדות. אורי דהן שנחשב לתגלית העונה סובל משפעת, אך מתאמן עם הקבוצה. למרות זאת, הוא נמצא בספק אך במועדון מאמינים שלא יפספס משחק כה קריטי. כזכור רפואה ביצע לפני המשחק נגד נתניה שינוי של הרגע האחרון, כששמואל שיימן סבל ממחלה וזיו מורגן פתח במקומו. עושה רשום שהמאמן ימשיך לתת קרדיט לשחקן הצעיר.

גיא בן לולו צפוי גם הוא לפתוח בהרכב. לאחר שרשם הופעת בכורה בבוגרים נגד נתניה והיה מעורב בשער השני, כאשר איסמעיל ריאן ימתין להזדמנות מהספסל. עידן רטה עשוי לשוב לסגל לאחר שריצה עונש הרחקה. חדשות פחות מעודדות מגיעות מהג'מייקני, מאליק פוסטר שצפוי להיות כשיר רק לפלייאוף.