(דני מרון)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
איביץ', ניצח למרות הקשיים במשחק (דני מרון)
איביץ', ניצח למרות הקשיים במשחק (דני מרון) | צילום: ספורט 5

מכבי תל אביב המשיכה בשלה כשניצחה הערב (שבת) 0:2 את מ.ס אשדוד. עומר אצילי (34) ויונתן כהן (78 בפנדל) כבשו, אך בחלקים גדולים מהמשחק הצהובים לא הצליחו להגיע למצבים. במחצית השנייה האלופה לחצה הרבה יותר ואף סחטה לא מעט הצלות מהשוער רועי משפתי, אך בסופו של דבר כל זה לא שינה את העובדה שהפער בפסגת הטבלה נפתח כעת ל-7 נקודות.

ולדימיר איביץ' דיבר על הקושי במציאת השער: "שלטנו במשחק, מההתחלה ועד הסוף. אולי בחצי הראשון בחלקים ממנו היו להם הזדמנויות ומתפרצות, אבל הם לא יצרו מצבים יותר מדי מסוכנים. החצי השני שלנו היה טוב יותר, יצרנו הרבה מצבים, הגיע לנו הניצחון. מרוצה מההתקפה? עבדנו כולנו יחד בהגנה ובהתקפה. הקבוצה עבדה טוב במחצית השנייה מבחינת החזקת כדור ותזוזה. זה לא קל לשחק מול קבוצה שמשחקת עם 10 שחקנים מאחורי הכדור. יש לנו הרבה משחקים כאלו, ובאופן נורמלי הסתגלנו, ואני מאמין שהמשחק הבא יהיה טוב יותר".

אחרי הביקורת מפי הסרבי, רן בן שמעון, עבורו זה היה משחק בכורה על הקווים של אשדוד, לא נשאר חייב: "זה מרגש לחזור, כיף מבחינתי. ההישג זה להתחיל לנצח ולא רק לחזור. מה היה חסר? אפשר היה לעשות הרבה אחרת, אם היינו מהירים במתפרצות. האנרגיה נגמרה בחצי השני. אני לומד את הקבוצה, רואה שחקנים וכל מיני התנהגויות. ממה שראיתי היום, מאד מאתגר אותי לאמן את הילדים האלו. איביץ' טען שהסתגרנו? איביץ' צריך להתרכז בקבוצה שלו".

לאחר מכן המאמן המפסיד ניסה לתאר מה המטרות של אשדוד: "יש חומר שחקנים מצוין. ראיתי כמה נגיעות של איכות, יש לי הרבה מאד דברים שאני רוצה לעשות. נתחיל לעבוד, נייצב את הקבוצה. אני חייב להיות חיובי לגבי ההשקעה. אני מאמין גדול מאד בחומר השחקנים. דרך טובה מביאה לתוצאות לטווח הרחוק. אשדוד טובה ותנצח עוד הרבה השנה, אולי נביא שחקן או שניים".