(דני מרון)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5

קלינגריזם? לאחר התבוסה הקשה למכבי חיפה במחזור הקודם, הפועל תל אביב ניצחה היום (שבת) 0:2 את עירוני קריית שמונה, בזכות שתי בעיטות עונשין מוצלחות. הניצחון של האדומים משאיר אותם חזק בתמונת הפלייאוף העליון. האורחת לעומת זאת, סופרת משחק שמיני ברציפות ללא ניצחון.

האדומים היו מסוכנים, ונראה היה שכל מה שברצונם לעשות זה למחוק את שני המפגשים האחרונים נגד החיפאיות. למרות שתחילה זה לא היה נראה בכיוון, והאורחת הייתה מסוכנת יותר, עמרי אלטמן היה זה שגרם לשני הפנדלים, כבש אותם והיה השחקן הטוב ביותר של קלינגר היום.

נקודה נוספת למחשבה היא השער הנקי של הפועל תל אביב היום. קלינגר קיבל חזרה את אוראל דגני למרכז ההגנה, ואם קשר או בלי, אחרי שבשלושת המשחקים בלעדיו, האדומים ספגו שער אחד לפחות, הפעם הגנת האדומים הצליחה לשמור על רשת נקייה. כמו כן, גם יואב ג'ראפי סיפק שתי הצלות מצוינות והיה ערני בהזדמנויות המעטות של האורחים.

מנגד, קריית שמונה הגיעה למשחק אחרי ההפסד הכואב להפועל חיפה, וכשהיא לא מצליחה לנצח את שבעת משחקיה האחרונים. קובי רפואה, שמכיר את היריבה היטב, לא הצליח לעמוד במשימה והפסיד בפעם השנייה ברציפות לאקסית. עוד שחקן שמכיר היטב את האדומים הוא אחמד עאבד, שעלה כמחליף, אך לצערם של הקבוצה הצפונית, לא עשה יותר מדי הבדל.

אם הסיפור הוא הפנדלים של אלטמן, הגיבור הטראגי של קריית שמונה היה אורי צעדון. המגן לא ירצה לזכור את הצהריים הקרירים הללו בבלומפילד. צעדון גרם לשתי בעיטות העונשין, כאשר בפנדל הראשון הכשיל את אלטמן ובשני נגע בידו.
היום האדומים חגגו. מה במחזור הבא? (דני מרון)
היום האדומים חגגו. מה במחזור הבא? (דני מרון) | צילום: ספורט 5
עכשיו עם הפנים קדימה. קריית שמונה שנמצאת בסך הכל 3 נקודות מעל הקו האדום, יכולה למצוא את עצמה בסוף המחזור בצרות. אם כבר בצרות עסקינן, החבורה של רפואה תעשה גם במחזור הבא את הנסיעה ליפו, כשיפגשו את מכבי תל אביב.

מנגד, גם להפועל תל אביב מצפה משחק קשה מאוד. אחרי שזמנית עלו למקום החמישי, האדומים ינסו להוכיח שהם אכן ראויים לפלייאוף העליון, כאשר ייצאו לטדי לפגוש את היריבה המרה, בית"ר ירושלים.