(באדיבות בית
(באדיבות בית"ר) | צילום: ספורט 5

אמנם המשחק של בית"ר ירושלים מול מכבי חיפה הוא רק ביום שני (20:15, ישיר ב-5SPORT), אך כבר האוהדים של הצהובים-שחורים בטירוף. כ-70 תומכים הגיעו לאימון למרות הגשם, השליחו מספר אבוקות ועודדו את השחקנים.

בבית"ר שמחים מאוד על הרכש שהגיע: חנן ממן מהפועל ב"ש ואלירן עטר ממכבי ת"א. היו עוד אפשרויות לשחקני רכש נוספים שלא יצאו לפועל. הדוגמה הבולטת היא בן שהר, עליו בקבוצה טענו כי הוא לא היה על הפרק עוד לפני העניין הכלכלי, וזאת לאור ריבוי החלוצים בקבוצה מהבירה. גם אור דסה ירד מהפרק, זאת בגלל ההגעה של ממן.

מאמן בית"ר, רוני לוי, התייחס בסיום האימון לסיום חלון ההעברות: "החיזוק הזה הוא בדיוק מה שרצינו מחלון ההעברות האחרון. אני מאוד מרוצה ובטוח שגם חנן וגם אלירן יתרמו לנו בהמשך העונה. עכשיו נמשיך לעבוד קשה, ואני מאמין בקבוצה ובטוח שנמשיך לעבר המטרות שלנו". הקבוצה תחזור להתאמן במוצאי שבת ותערוך את אימון הסיכום ביום ראשון בבוקר.

חנן ממן ערך היום את האימון הראשון שלו ויקבל את הסיפרה 7: "ההרגשה מדהימה, שמח מאוד מאוד לחזור לפה, מודה על ההזדמנות, מחכה לעלות על המגרש ולשמח את הקהל כמה שאפשר, לסיים את העונה כמו שצריך, יש לנו אירופה, יש לנו גביע. התגובות מדהימות, מאות הודעות ברשתות ובטלפון, כולם תומכים ואוהבים. אני יודע מה צריך לעשות ונדבר על המגרש".

על המשחק מול מכבי חיפה, אמר הקשר: "זה יופי של וולקאם לי ולאלירן, מקווה שנעשה תוצאה טובה, שהקבוצה תנצח ושהקהל יחזור לשמוח, מקווה מאוד שזה מה שיקרה".

בנוגע לעזיבתו של וארן, הדעות במועדון חלוקות. בצוות המקצועי העריכו שיהיה לו קשה גם לשמור על מקומו בסגל, לאחר הגעת עטר והעדיפות לו זוכה שלומי אזולאי, ולכן העדיפו לשחרר אותו. השחקן עצמו הבין שהפועל באר שבע תעניק לו הזדמנות אמיתית. בסביבתו של החלוץ אמרו: "הוא הבין שצ'אנס אמיתי הוא לא יקבל בבית"ר, ואולי גם פחות מאמינים בו למרות שהיה טוב כששיחק וכבש. זאת הסיבה שהעדיף ללכת לב"ש".

מבחינת הסגל למשחק ביום שני מול מכבי חיפה, דן איינבינדר בספק בגלל הפציעה ממנה הוא סובל, ויש סיכוי שלא יוכל לשחק כלל. לוי גארסיה גם כן פצוע וייעדר בכל מקרה בגלל צבירת כרטיסים צהובים. עטר כנראה יחליף אותו בהרכב, וגם ממן עשוי לפתוח. אנטואן קונטה יחזור למרכז ההגנה, ככל הנראה לצידו של דיוגו ורדסקה. איתמר ניצן פרק את האצבע באימון, אך אמור להיות כשיר לחיפה. משה חוגג, שהגיע אתמול לאימון ושוחח עם השחקנים, מאוכזב מאד מאיך שהקבוצה נראית לאחרונה.