(אודי ציטיאט)
(אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5
יקבלו אישור לקהל רב כמו בחיפה? (אלן שיבר)
יקבלו אישור לקהל רב כמו בחיפה? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

מכבי תל אביב הייתה ממובילי המהלך לבחינת אופציות להגדלת מספר האוהדים שיגיעו למשחקים הקרובים, בכפוף לאישור משרד הבריאות, בצל משבר הקורונה. אתמול (שישי) הודיעה מנהלת הליגה שניתן אישור לקיים את משחק הגביע בין מכבי חיפה להפועל באר שבע בסמי עופר לעיני 20 אלף צופים.

בבלומפילד כבר החלו בהכשרת האצטדיון לאירוח מספר גדול ככל שניתן של אוהדים גם כן. המגרש ביפו כמעט ושווה לזה בחיפה מבחינת מושבים, וההערכה היא שניתן יהיה לארח כמות דומה של קהל.

מספר המנויים השנתיים ומנוי הפלייאוף במכבי תל אביב עומדים על כ-21 אלף, וזו המטרה של הצהובים למשחקי הפלייאוף העליון. במועדון עצמו קיימת שביעות רצון וכבר מההתחלה הבהירו כי "האוהדים לא ייפגעו. נפעל במידת האפשר".

בנוסף, אם הצהובים יצליחו להתגבר על המכשול ובשיתוף פעולה עם חברת היכלי הספורט תל אביב-יפו תכשיר את בלומפילד לכמות הדרושה, היא תחסוך מעצמה התעסקות עם תביעות שעשויות להתקבל מצד האוהדים.

במהלך ישיבת החירום במנהלת ביום חמישי דובר על הנושא רבות, והיו"ר ארז כלפון אף ציין כי כולם תקווה שהאוהדים יבינו את המצב ולא יפגעו במועדונים, שכן אין זו אשמתם.

בתוך כך, בקבוצה ממשיכים לעקוב אחר צעירים ישראלים כשרוניים. קשרה של אחי נצרת, נואף בזיע, נמצא על הכוונת כמו גם חלוצה הצעיר של בני סכנין, אוסמה חלאיילה. החלוץ בן ה-21 כבש תשעה שערים בכל המסגרות ומצוי בכושר טוב. חלאיילה משתייך לסגל הרחב של הנבחרת הצעירה.